קידום אתרים

קידום אתרים
למה אתם צריכים שירותי קידום אתרים – והתאמת האתר למנועי החיפוש

קידום אתרים – מה צריך לעשות עסק כדי להגדיל את הכנסותיו? מהו הערוץ בו הכדאי ביותר להשקעה כיום בכדי להעצים את מאגר הלקוחות? מה הכוונה קידום אתרים? ואיך מגייסים

עיצוב ובניית אתר ל QUZARD

בתחום תחרותי המשתנה ללא הרף כמו עולם קידום האתרים, שימוש בכלים הנכונים יכול לעשות את ההבדל בין כשלון להצלחה. בעזרת כלים לקידום אתרים ניתן לקבל את התמונה המלאה על האתרים שאנחנו מקדמים ועל המתחרים שלנו, תוך כדי זיהוי הזדמנויות חדשות שאולי לא חשבנו עליהן קודם לכן (מילות מפתח, קישורים, תכנים שאפשר להוסיף לאתר ועוד…).
לא משנה אם אתם מקדמים חנות וירטואלית, אתר תדמית או כל אתר אחר – כלים אלה יכולים לעזור לכם משמעותית ולחסוך זמן עבודה יקר.

אבטחה וקידום אתרים

בשנים האחרונות עלתה מאוד המודעות לאבטחת מידע ואתרים ברשת האינטרנט, כאשר כמעט כל שבוע מתפרסמות ידיעות על ניסיונות פריצה בהיקפים נרחבים לאתרי ממשל, חשבונות מייל וכמובן אתרים מן השורה שלעיתים נפגעים רק בשל מאבקי כוח בין פורצים וקבוצות האקרים ממדינות שונות.

קידום אתרים
גִלגוּל
סמל תגובה

גוגל בוחנת דרך חדשה, גלויה יותר למחפשים, לדווח על הצעות שעלולות להיות פוגעניות, בהשלמה האוטומטית.
המבחן מוגבל כיום לאחוז קטן מאוד של משתמשי גוגל, אך לדברי החברה, היא מקווה להשמיש אותו לכל המשתמשים ברחבי העולם בקרוב.

קידום אורגני
גִלגוּל
סמל תגובה

גם אם אינכם מתמצאים בתוכנות ואתרי אינטרנט בוודאי שמעתם על מערכת ניתוח הסטיסטיקה של גוגל – האנליטיקס. הגוגל אנליטיקס יכול לספק לכם מידע רב אודות האתר שלכם: מהיכן מגיעים אליו גולשים, מה השעות הנצפות ביותר, מהו הנתיב שהגולש הממוצע עובר

דרושים ל DOTWEB