קידום אתרי וורדפרס

קידום אתרים

קידום אתרי וורדפרס

קידום אתר וורדפרסקידום אתרי וורדפרס – בעידן שבו למנועי החיפוש יש כוח כמעט כמו לממשלות, לגוגל יש את היכולת להחליט מי מאיתנו יראה מה, למה, כמה ואיך. מנועי החיפוש וגוגל בראשם למעשה מדרגים כל אתר לפי קריטריונים מוגדרים מראש, שעוזרים להבין באם התוכן באתר רלוונטי לגולשים, נגיש ואיכותי. זאת מתוך שאיפה להציג לגולשים את התוצאות המתאימות ביותר לחיפוש שלהם.

איך גוגל מחליטה על הציון של האתרים?
החברה אמנם לא חושפת את האופן שבו היא מדרגת את האתרים, אך מומחים בתחום מספקים הערכה של הנקודות שהחברה מייחסת להן חשיבות:

תוכן האתר – הטקסט מוכרח להכיל מילות מפתח המבוססות על מילות החיפוש המובילות. עם זאת, גוגל בוחנת את התוכן גם על פי מידת העניין שלו לגולשים. זאת באמצעות בחינת משך הזמן הממוצע שהגולשים מבלים בקריאת התוכן באתר.

זמן הטעינה – אתרים שנטענים מהר יותר גם נחשבים אהובים יותר על ידי הגולשים. לכן, אתרים שעובדים בצורה חלקה יותר, גם זוכים לציון גבוה יותר במנועי החיפוש.

התאמה למובייל – חלק גדול מהגולשים כיום משתמשים בטלפון הנייד כדי לשוטט באתרים. לכן, גוגל תעדיף להציג אתרים שמתאימים גם להצגה בדפדפנים הניידים.

הפניות מאתרים אחרים – עוד דרך שבה גוגל יכולה לדעת אם האתר שלכם רלוונטי ומעניין היא באמצעות בחינת הלינקים שמפנים אליו מאתרים אחרים. ככל שיהיו יותר לינקים מאתרים שונים ומרשתות חבריות – כך גם הדירוג של האתר יעלה.

הגינות – כן, גוגל חרטה על דגלה את הערך הזה ולכן היא ככל הנראה מורידה נקודות לאתרים שמשתמשים בשיטות "מלוכלכות" לקידום – לרבות הצפה של מילות מפתח, הסתרה של מילות מפתח או שימוש בלינקים מרובים.

קידום אתרים

וורדפרס טובה לקידום אתרים?
קידום אתרי וורדפרס – 
וורדפרס היא בין המערכות האהובות והמהימנות ביותר בעולם ורבים בוחרים להשתמש בה בין היתר בגלל הקלות והנוחות של העבודה. סיבה נוספת וחשובה לא פחות לבחירה הנרחבת בוורדפרס היא הסיוע בשיפור הדירוג של האתר במנועי החיפוש. יצירת אתרים בפלטפורמה מבוצעת בצורה המכוונת לשיפור הדירוג בכל הדרכים שציינו קודם. בניגוד למערכות מתחרות אחרות, וורדפרס מאפשרת לנהל את מאמצי הקידום בצורה פשוטה וקלה יחסית, שלא מצריכה למידה מעמיקה של התחום כדי לעשות זאת כמו שצריך.

איך לבצע קידום אתרי וורדפרס?

קידום אתרי וורדפרס – כשעובדים עם מערכת וורדפרס, אנחנו ממליצים בחום להוריד תוספים שיסייעו גם במאמצי הקידום ויחסכו לכם עבודה וזמן רב. אחד התוספים הפופולריים ביותר בתחום נקרא YOAST ומומלץ להוריד אותו עם תחילת העבודה על המערכת הפופולרית.

קידום אתרי וורדפרס – זאת בין היתר בגלל העובדה שהתוסף, שפותח על ידי חברתyoast  ההולנדית מאפשר שירותי אופטימיזציה וכלים מתקדמים שמשפרים את ביצועי האתר, ומשפרים את התאמתו ל-SEO. התוסף למעשה מסייע למנהל התוכן באתר לייצר תכנים טובים יותר, התואמים גם לחוויית גלישה מיטבית וגם לדירוג גבוה במנועי החיפוש המובילים. את התוסף ניתן להוריד מאתר הבית של החברה, או ישירות באמצעות ממשק התוספים במערכת וורדפרס.

מיטוב התוכן באמצעות yoast

קידום אתר וורדפרסקידום אתרי וורדפרס – ל-Yoast יש כלי שנקרא Snippet (כלי גזירה) המאפשר לצפות בתצוגה מקדימה של האופן שבו הפוסט או הדף שלכם יוצג במנוע החיפוש של גוגל. הכלי יעדכן אתכם האם הכותרת שלכם מתאימה ל-SEO וידווח אם יש לקצר את להאריך אותה כדי שתתאים לקריטריונים של מנוע החיפוש. בנוסף, הוא יציג את איכות תיאור ה-META שלכם ולהבין האם הוא הגיוני, האם הוא מוצג כנדרש והאם ישנן דרכים לשפר אותו. בחינות מקצועיות של הנושא הראו כי התוסף יכול לשפר משמעותית את יחס ההקלקות על האתר  (CTR)בקרב גולשים שמחפשים אותו בגוגל.

ניתוח SEO באמצעות yoast

קידום אתרי וורדפרס – למי שאינו מנוסה בתחום וגם למי שעושה זאת באופן מקצועי קשה לעיתים להבין האם התוכן באתר מותאם לקידום אורגני במנועי החיפוש. למרבה המזל, התוסף הפופולרי מציע גם כלי שנקרא Lindex Page Analysis ומאפשר ניתוח ממוקד, ברור ומהיר של התוכן באתר מהבחינה הזאת. כך למשל, אם שכחתם לכתוב תיאורי לתמונה, או להגדיר מילות מפתח ייעודית לעמוד, הכלי יתריע על כך ויעזור לכם לשפר את התוכן. הכלי הזה הוא חלק בלתי נפרד מהתוסף ומאפשר לייצר תוכן שיוצג גבוה יותר בתוצאות החיפוש בגוגל.

איך מוצאים את הכלי הזה? את ה- Lindex Page Analysisניתן למצוא בסרגל הכלים העליון במערכת וורדפרס בקטגוריה "אנליזה". ניתן גם למצוא אותו בכל אחד מהאייטמים שיצרתם, תחת אזור ה-Check.

יצירת מפת אתר בקלות

קידום אתרי וורדפרס – התוסף עוזר גם להציג מפת אתר שמסייעת אף היא לקדם את האתר במנועי החיפוש הגדולים. המפה שתיווצר נחשבת מתקדמת ואיכותית ומשלבת גם תמונות ופוסטים בצורה ויזואלית ונוחה. היא נבנית בפורמט XML אשר מסתנכרן באופן מידי עם מנועי החיפוש גוגל, יאהו ובינג.

קידום אתר וורדפרס


פּרוֹיֶקט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דרושים ל DOTWEB