מפתחי תוכנה | פיתוח תוכנה 2018 קוד מקור פיתוח מותאם במיוחד לפי צרכי החברה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנהפיתוח תוכנה – עולם התוכנה עובר תהליכים אדירים בשנים האחרונות – ממהפך בדרך בה משתמשים עושים שימושים בתוכנה ועד למודל העסקי של כל תוכנה. גם אנחנו נמצאים בחזית המהפכה, ופיתוח תוכנה אצלנו מתבטא בעיקר בסביבות ווב חדשניות המאפשרות אין ספור אופציות וכלים חדשים, שלא ניתן לקבל בתוכנות הדסקטופ הישנות.

אם עד לאחרונה חברות גדולות היו מפתחות תוכנה ומוכרות אותה להתקנה לוקאלית על מחשבי הצרכנים, הרי שבשנים האחרונות אנו עדים לכך שחברות כמו ADOBE ו MICROSOFT לדוגמא, מעניקות את השירותים שלהם בצורת תוכנות ווב ובמסלול של מנוי חודשי (ON DEMAND).

כלומר, לא עוד תשלום חד פעמי על התקנת תוכנה ורישיון, אלא תשלום חודשי קבוע למשך שנים ארוכות, מודל מנצח אשר ללא ספק עוזר בהגדלת ההכנסות והרווחים של החברה בעלת התוכנה.
בין אם מדובר במערכות להנהלת חשבונות, בקרה תקציבית, מערכות CRM, או בניית בוטים חכמים לקוחותינו לאורך השנים רואים בנו שותפים אסטרטגיים למשימה ומשתמשים ביכולות שלנו להגשים את החזון שלהם.

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

קצת על הענן ולמה כולם עוברים לשם

השרתים בהם מאוכסנת התוכנה שלכם, יושבים  על השרתים המהירים והמאובטחים ביותר הקיימים כיום בשוק וכמובן מאפשרים לכם חסכון בעלויות כאשר תתרחבו.

הענן פותח עבורכם שפע של אופציות כמו התממשקות למחלקות, עבודה משותפת באזורים שונים לחלוטין של העולם, וגיבוי מאסיבי. בנוסף, הענן מאובטח בשיטות האבטחה המתקדמות ביותר, מה שמבטיח כי העבודה שלכם נשארת חסויה.

פיתוח תוכנה

למה בכלל צריך תוכנה?

פיתוח תוכנה בא לענות על מספר צרכים, שאחד מהם הוא כמובן גם כלכלי. אם אתם או העובדים שלכם מבצעים פעולה בצורה ידנית פעם אחר פעם, פעולה שגוזלת מכם זמן רב והופכת לסזיפית ומתסכלת, תוכנה ייעודית שתענה על הצורך הזה תבצע עבורכם בצורה אוטומטית, מדוייקת ויעילה יותר את אותן הפעולות שאתם משלמים לעובדים משכורות עבורם ותהיה מתגמלת ורווחית.

מצד אחד העבודה מתבצעת במהירות גבוהה יותר ומצד שני אתם נהנים מחסכון בשעות עבודה של עובד, תשלום משכורות, או אפילו ניצול לא נכון של יכולות העובד, שכן את אותו הזמן שהוא מבזבז על אותן פעולות סזיפיות שתוכנה יכולה לבצע. הרווח שלכם הוא עצום.

תוכנות שונות אשר פיתחנו חוסכות זמן וכסף ללקוחות שונים בעיקר במגזר העסקי וביניהן:

מערכת בקרה תקציבית לקבלני בניין – מערכת המאפשרת לעקוב אחר כל האספקטים של ניהול פרויקטים בתחום הבניין ווידוא כי אין חריגה מתקציב לכל אורך התהליך.

רובוטים לאיסוף מידע באינטרנט – רובוט אשר יודע לקבל נתונים ולכרות מידע באינטרנט לפי דרישת הלקוח.

תוכנה להנהלת חשבונות בענן – ניתן לבצע את כל פעילות העסק בכל זמן ומכל מקום

עבודה עם מגוון ממשקי API ואפילו בנייה של ממשקים במיוחד לפי דרישה

פתרונות תוכנה

פיתוח תוכנה אנו מספקים כאמור מגוון פתרונות פיתוח תוכנה כמו תוכנות CRM לניהול לקוחות, אנשי קשר, וייעול תהליכי המכירה, תוכנות לניהול תוכן, ותוכנות פנים ארגוניות לניהול ידע, תוכנות למסחר אלקטרוני, ועוד.
למעשה פיתוח אתר אינטרנט אף הוא סוג של תוכנה ואפילו תוכנה שמשרתת לעיתים עשרות ומאות אלפי לקוחות ביום.

 פיתוח תוכנה – איך התהליך מתבצע?

לאחר שאתם מבינים את הצורך שלכם, הדבר הראשון שיש לעשות הוא להתחיל לאפיין את התוכנה, ולפרוט את כל מרכיביה. למשל למי היא מיועדת, מה המטרה המסחרית והכלכלית שלה, בניית הצוות המתאים לביצוע העבודה, החל ממתכנתים אנשי QA  ועד למעצבים. אנו שמים דגש רב על ux/ui, וצוות המומחים שלנו נמצא עמכם בתקשורת מלאה ורציפה לכל אורך הדרך. אנו מבצעים את כל תהליך הפיתוח מתחילתו ועד סופו.

מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם

פיתוח תוכנה על פי הדרישות והצרכים שלכם, תוכלו ליהנות מהשירותים הבאים שלנו:
אפיון ופיתוח תוכנה בסביבת ווב ואפליקציות אינטרנט, פיתוח מערכות Client server, תוכנות ייעודיות למכשירים ניידים ופיתוח ממשקים מול בסיסי הנתונים שיאפשרו לכם גישה והתנהלות חלקה.

יש לנו מגוון רחב של כלים טכנולוגים אותם אנו מתאימים לפרויקט הייעודי של כל לקוח. החל מבסיסי נתונים של MYSQL ועד לשימוש בjava עבור פיתוח למכשירים ניידים וטכנולוגיות אינטרנט ובניית אתרים הכוללים PHP, JSCRIPT ועוד.

השכרת מתכנת ייעודי עבורך

פיתוח תוכנה אנו מאמינים כי הלקוח מביא את החזון ואנו מביאים את הידע הניהולי והטכנולוגי, עם זאת לעיתים לקוחות שונים מעוניינים בפיתוח מוצר לאורך זמן ולפי שלבים מה שמצריך מתכנת ייעודי או צוות פיתוח.
ניתן כיום להשכיר אצלנו מתכנתים ייעודיים ומנהל פרויקט במחירים משתלמים בשיטת מיקור חוץ.
צוות ייעודי במחיר משתלם יתחזק לכם את התוכנה צוות ויספק מענה מסביב לשעון לכל בעיה.

אז אם גם אתם שואפים להצטרף לקדמה ולפתח את התוכנה שלכם בסביבה שמתאימה לעידן בו אנו חיים, פיתוח תוכנה בסביבת ווב, זאת הדרך. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך, ובעזרת צוות המתכנתים ומנהל הפרויקט שנקצה לכם, תוכלו להיות בטוחים שנצליח להביא את החזון שלכם לידי מימוש ובדרך האיכותית והמקצועית ביותר הנחוצה כשמדובר ב
פיתוח תוכנה.

פיתוח תוכנה


פרויקט
פיתוח תוכנה

בניית אתרים
מה אנחנו עושים?
חנות וירטואלית
בניית אתר וורדפרס בניית אתר וורדפרס עם מקסימום התאמה למנועי החיפוש, בנו אתר אינטרנט שממיר גולשים ללקוחות במחיר המשתלם בישראל
בניית אתר וורדפרס
חנות וירטואלית SELLIO – החנות הוירטואלית המקצועית ביותר למכירות באינטרנט – כל הכלים המתקדמים ביותר לקידום העסק שלך באבטחה מלאה!
פיתוח אתרים
עיצוב חוויית משתמש תן לנו לקחת את השליטה על הלקוח ולהוביל אותו למחוזותיך. תכנון ממשק נכון ומעקב אחר הרגלי הגלישה של הלקוחות הינם המפתח להגדלת האפקטיביות של האתר שלך ברשת.
חוויית משתמש
פיתוח אתרים מגוון הפתרונות כיום רחב אך מעטים הפתרונות המעולים. DOTWEB הינה חלוצה בישראל בכל נושא הקוד הפתוח ומאיצה את המוצר שלך למקסימום ביצועים ברשת.
קידום אתרים
קידום אתרים בין אם מדובר בקידום אתר בגוגל ובין אם מדובר בקידום ברשתות חברתיות, אנו בונים ללקוחותינו חבילות שיווק אטרקטיביות כאשר המטרה העיקרית להביא למקסימום החזר השקעה.


דרושים ל DOTWEB