PSD ל HTML

PSD ל HTML
בניית אתרים
בניית אתרים

PSD ל HTML

psd ל HTMLPSD ל HTML במציאות העסקית מודל שנות האלפיים, חלון הראווה של כל עסק, חברה או ארגון הוא אתר האינטרנט שלו. כשברחבי הרשת פועלים מיליוני אתרים, עשרות אלפים בכל תחום עסקי, אין כל ספק – אתר הבית עשוי להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון.

אתר מנצח הוא כזה המשלב בחכמה תוכן חכם וענייני המתאים לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם, לצד עיצוב נעים ומזמין, אשר עושה חשק להיכנס לאתר, לשהות בו ולבצע פעולות שונות. יצירת תוכן ראויה היא עולם שלם בפני עצמו, אך בשורות הקרובות נתרכז דווקא בפן העיצובי. או במילים אחרות – כיצד להפוך את אתר הבית שלכם להכי יפה ב"שכונה"?…

בניית אתרים מבחינה עיצובית נעשית, ברובם המכריע של המקרים, באמצעות תוכנת הפוטושופ הוותיקה. מדובר בתוכנה האמינה, הוותיקה והמתקדמת ביותר בתחום העיצוב בכלל ועיצוב האתרים בפרט. לא בכדי מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם נעזרים בשירותיה הנפלאים מדי יום. קבצי פוטושופ הינם חלק מפורמט PSD, המהווה את נקודת הפתיחה העיצובית שלנו בדרך לאתר עסקי חי ופועל. לב המהפך מתמונה סטטית לאתר חי נקרא "תהליך חיתוך" ובסיומו מתקבל אתר בפורמט HTML, הלא-הוא הפורמט הנפוץ ביותר של אתרים בעולם כולו.

תהליך החיתוך הינו תהליך מתמשך הדורש ידע מקצועי ושליטה ברזי האינטרנט והדפדפנים השונים. מעבר לתוצאה העיצובית הסופית הרצויה, קיים אלמנט טכני מרכזי, אשר מטרתו העיקרית – נראות איכותית ותפעול תקין של האתר בשלל הדפדפנים הקיימים בעולם. כי אם גולש ב"אקספלורר" יראה את האתר שלכם כמו שצריך וחברו הגולש באמצעות "פיירפוקס" יראה אתר משובש, הרי אחת ממטרות תהליך החיתוך העיקריות לא הושגה. קיימים מספר רב של תקנים הבוחנים את איכות תהליך החיתוך ומבטיחים בסבירות גבוהה תוצאה טובה בכל דפדפן אפשרי. חשוב לדעת על איזה תקן עובדת חברת בניית האתרים שלכם, ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

נדגיש שבמעבר מ- PSD אל HTML, אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. לכל דבר משמעות – צבעים, גופן, גדלים, מיקום. לא צריך מחקרים פסיכולוגיים כדי להבין את המשקל של כל פרט ואלמנט. לכן, אל תזלזלו בקבלת ההחלטות, קטנות וחסרות משמעות ככל שהן נראות.

PSD ל HTML

PSD ל HTML לב תהליך החיתוך – כלי ה- CSS

כאמור, תהליך החיתוך מקובץ PSD לאתר חי מסוג HTML מצריך כלים עיצוביים וטכניים רבים. אחד המרכזיים שבהם נקרא CSS והוא, הלכה למעשה, קובץ המכיל הגדרות שונות של עיצוב חיצוני, ואשר מאפשר לבצע שינויים עיצובים באתר שלכם בכל זמן נתון במהירות ובקלות. הכלי מכיל את כלל השינויים על האתר בבת אחת, מה שמאפשר מהירות פעולה גבוהה ואפשרות שינוי ללא הגבלות טכניות כאלו ואחרות. בעבר הרצון בשינויים עיצוביים היה מסורבל ודורש שינויים רבים בהגדרות. כיום, כשהשימוש הרווח נעשה באמצעות פונקציית D.A.V היעילה ולא הטבלאות האנכרוניסטיות של פעם, שינויים עיצוביים הם חלק בלתי נפרד מכללי המשחק.

PSD ל HTML תהליך החיתוך – באמצעות חברת בניית אתרים או באופן עצמאי?

רבים שואלים אותנו האם לא כדאי לחסוך את עלויות תהליך החיתוך ולעשות זאת באופן עצמאי? ובכן, תאורטית הדבר אפשרי. ישנם מדריכים כאלו ואחרים, סרטונים וכדומה המציעים מדריך לביצוע העניין. אבל – ואת זה חשוב להדגיש – אלא אם רכשתם ידע אמיתי ומקצועי בתחום, הסתפקות במדריך קצר שאמינותו לא ידועה, תוביל אתכם בסבירות גבוהה לתוצאות בינוניות, לתקלות שונות ולדריכה במקום מבחינת השפעת האתר על דרף ההצלחה שלכם. תהליך חיתוך, כמו פעולות אינטרנט רבות בדרך להצלחה, עושים כמו שצריך, באופן מקצועני במאת האחוזים, או שלא עושים בכלל.

DOTWEB – הבית של בניית האתרים בישראל

לקראת סיום, נכיר לכם את חברת בניית האתרים שמשאירה את כולם מאחור. "דוט-ווב" מציגה למעלה מ-14 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים שגילו בדרך הקלה שהנתיב להצלחה עובר דרך מיתוג חכם, יצירת חוויית משתמש ייחודית, שיווק יעיל ומדויק ברחבי האינטרנט, וכמובן – בניית אתר שכולם לא יפסיקו לדבר עליו. אז אם גם אתם מרגישים שלא כל הפוטנציאל העסקי שלכם מנוצל כהלכה, הצטרפו לנבחרת המנצחת של "דוט-ווב" ואל תביטו לאחור.

מ- PSD אל HTML – הופכים תמונה להצלחה

PSD ל HTML

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דרושים ל DOTWEB