חנויות וירטואליות – יתרונות חנות וירטואלית בוורדפרס חנות וירטואלית מותאמת מובייל סלולרי SELLIO – DOTWEB

בניית חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית? לנו הפתרון!

חנות ויטואלית - DealVIPחנות וירטואלית – אנו גאים להציג את SELLIO – מערכת המסחר המושלמת מבית DOTWEB, מערכת זו פותחה בקוד חדשני ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום המסחר האלקטרוני. מערכת זו היא פתרון מושלם עבור בניית חנות וירטואלית / הקמת אתרי מסחר.
ב SELLIO לקחנו ידע שנצבר במשך 15 שנים ולימוד של כל המערכות הקיימות בשוק הישראלי וכן מערכות מתקדמות כגון: MAGENTO , PRESTASHOP , WOOCOMMERCE ואחרים.
חלק מהמוצרים טובים מאוד אולם אינם מתאימים למנהל האתר ומסובכות ומורכבות לניהול.

מהצד השני, מוצרים רבים היו לנו פשוטים מידי, לא מקיפים וניכר כי המשתמשים שבחנו לא ממש קיבלו את הכלים הדרושים לנהל את החנות שלהם על הצד הטוב ביותר. בסיכומו של דבר, המחסור בכלי אידיאלי לעולם המסחר באינטרנט ובדגש על השוק הישראלי, הוביל אותנו לפתח במשך למעלה משנתיים חנות וירטואלית חדשה, SELLIO.

היתרונות הגדולים של חנות וירטואלית SELLIO

לכל לקוח חנות וירטואלית מותאמת בדיוק לצרכיו

כאשר מדברים על בניית אתרי מסחר, אחד הייתרונות הבולטים ב SELLIO הוא שלא נעשה נסיון לבנות מערכת אולטימטיבית שיש בה את כל המרכיבים בעולם כי לכל לקוח יש דרישות משלו ופיתוחים שונים.
מצד אחד, פותחו מעל 150 מודולים המכונים "BASIC" ומצד שני לכל לקוח המערכת מותאמת אישית וניתן לחולל שינוי בכל פרט במערכת.
השוק הישראלי רווי בחנויות וירטואליות אשר פותחו על ידי מספר מצומצם של חברות בשנות ה 90' עד 2005 פחות או יותר. נראות כמעט אותו דבר, מוכרות באותה צורה ומכילות בדיוק את אותה פונקציונאליות.
בחנות הוירטואלית SELLIO לכל לקוח מתבצע אפיון מא-ת כולל ממשק משתמש, מתאימים לחברה פתרונות התפורים ומשרתים את המטרות העיסקיות שלה, כולל פיתוחים ייחודיים שיעזרו משמעותית לשווק את עצמה טוב יותר ולמכור יותר.

טכנולוגיה וחדשנות

רוב החנויות הוירטואליות ברשת האינטרנט בנויות תחת אותה ליבה של מערכת שמאחוריה עומדות מספר חברות, מאפשרים את אותה פונקציונאליות וכפופים לאותו מנגנון אשר גלגליו מסורבלים והקוד שלו מיושן.
תוכלו למצוא ברשת מגוון אתרים עם קוד ASP (קלאסי) אשר לא נתמך על ידי מיקרוסופט מאז שנת 2005 בערך ועם זאת 80 אחוז מהחנויות בישראל עדיין משתמשות בטכנולוגיה זו.
בחנות וירטואלית SELLIO הטכנולוגיות הן החדישות ביותר והעדכניות ביותר, מבלי להיכנס למונחים טכניים יש הבדל בין מוצר שקיים משנת 2000 עם מתודולוגיה ישנה לבין מוצר שפותח בשנת 2015, הדבר בא ליידי ביטוי במהירות האתר, בסטנדרטים לכתיבת קוד, בתחזוקה של הקוד, באבטחה ובגמישות הפיתוח העתידי של המערכת.

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית רספונסיבית

בניית חנות וירטואלית ב SELLIO מציבה סטנדרט בכל הנושא של בנייה והתאמת הממשק למכירת מוצרים במכשירים ניידים ובטאבלטים.
כאשר מדובר כיום בכ 70 אחוזי גלישה במובייל, לתכנון הממשק ולחוויית המשתמש יש חשיבות גבוהה, לכן גדלים ומיקומים של כל פריט בחנות משפיעים על היקפי המכירה וזמן השהות בחנות לעין שיעור.

חנות וירטואלית נגישה לבעלי מוגבלויות

באחרונה התוודענו לחוק הנגישות שנכון לעכשיו נדחה לשנת 2017, כיום בישראל אין כמעט חנויות וירטואליות נגישות על פי חוק. תהליך הנגישות הינו הכרחי כיום בבואנו להתאים פתרון לחברה וזה קודם כל על מנת להרוויח קהל יעד שהפתרונות עבורו והאפשרויות להנות מהרשת הינן מוגבלות. בחלק השני, אנו רואים את עצמנו כמגנים על האינטרס הברור של הלקוחות שלנו לא להיתבע בסכומי עתק.

התממשקות למלאי ותוכנות חיצוניות

חנות ויטואלית - DealVIPחנות וירטואלית כיום, עבור חלק גדול מהלקוחות מהווה כלי לניהול מלאי, התממשקות להזמנות, ולמעשה CRM של העסק כולו. יש המעדיפים לנהל את המלאי בתוכנות חיצוניות כגון: AUTOSOFT , PRIORITY, SAP וכדומה.
היתרון הגדול והברור הוא שאין צורך לסנכרן מלאי בין האתר לבין הסניפים באופן ידני ולמעשה לבזבז שעות עבודה רבות בכל יום. מעבר לכך אמינות האתר גבוהה יותר כאשר המוצרים עדכניים ולא נוצר מצב של הזמנה וביטול בשל בעיות במלאי. תדמיינו אתר עם עשרות אלפי פריטים … זה על גבול הבלתי אפשרי.
ב SELLIO אנו מבצעים חיבורים לכל מערכת שיש לה API וגם בשיטות פחות מתקדמות כגון שאיבה אוטומטית מקבצי אקסל.

חנות וירטואלית ב-DOTWEB

אנו ב-DOTWEB מומחים בבניית חנויות וירטואליות – חנות וירטואלית ובעיצובן, וכן בהטמעת כל האמצעים הדרושים לתפעול החנויות כגון: ניהול מלאי, מערכת סליקה וכו'.


פרויקט
חנות וירטואליתדרושים ל DOTWEB