אמזון ישראל – אמזון בישראל איך עושים את זה נכון?

אמזון ישראל

אמזון ישראל

אמזון בישראל ממש בקרוב, ענקית הקמעונאות מגיעה לישראל ורבים וטובים מתכוננים בהתאם על ידי בניית אתר לאמזון לשם מכירות אונליין. סוחרים מקומיים רבים, עומדים לחוות פרק חדש בעידן הסחר הווירטואלי הישראלי והצרכנים, גם הם לא נשארים בדד ומסתמן כי ההיצע הכללי בשוק עומד לגדול, המחירים של מוצרים שונים עומדים לרדת ועל כולנו עומדת להתחיל תקופה מעניינת ביותר.

כעת, זה בדיוק הזמן לקחת בחשבון טכנולוגיות פורצות דרך (כמו למשל: ממשקים של ניהול אתרים אשר מתממשקים עם מערכת אמזון באופן אידיאלי) שכבר קיימות על מדפינו ומוצעות עבורכם – המעוניינים לפתוח חנות באמזון בישראל. בימינו הקרבים ובאים, מכירה באמזון בישראל עומדת להיות כדאית ביותר ומומלץ להתחיל להתעדכן במתרחש, לתפוס יוזמה ולהחליט על בניית אתר לאמזון.

קצת על אמזון, רקע כללי על ענקית הקמעונאות

אמזון בישראל

אמזון, אשר נוסדה בשנת 1994 בסיאטל-ארה"ב, הייתה מבין הראשונות שעסקו במסחר אלקטרוני ברחבי הרשת. בתחילה, חברת אמזון מכרה בעיקר ספרים ובחלוף השנים, הלכה וצמחה והגיעה לממדיה הנוכחיים, של כ-370,000 עובדים ברחבי העולם. ואם עדיין לא התרשמתם במיוחד ואתם מעוניינים "לדבר כסף", הרי שנשמח ליידע אתכם כי היקף ההכנסות המוערך של אמזון, נכון לשנת 2017, עומד על כ- 540 מיליארד דולר, נתונים שהולכים ומשתנים מיום ליום.

נתון מעניין נוסף, חברת אמזון למעשה מפעילה את חנות האפליקציות עבור מערכות ההפעלה של אנדרואיד (מכשירים ניידים).

אמזון בישראל ולמה צריך להיערך לכך?

אמזון בישראל – חלקנו ממש מכורים למסעות של שופינג וחלקנו האחר, מעדיף לבצע את הקניות שלנו דרך האינטרנט באופן מאובטח. למעשה, אם מדברים מספרים, הרי שסכומי עתק מועברים ברשת, במהלך השנה, דרך פלטפורמות המסחר השונות. ההערכה היא, שהצרכן הישראלי מייצא כ-10 מיליארד שקל בשנה לחו"ל לטובת קניות ברשת של בגדים, תכשיטים, כלי עבודה ועוד רבות.

הימצאותה של אמזון בישראל תהווה פרק חדש בכל הקשור לסחר בעידן הנוכחי וסוחרים רבים עומדים לחוות שדרוג משמעותי בהתנהלות העסקית שלהם. מי שלא היה סוחר עד כה, בהחלט כבר מתחיל לשקול לאמץ דרך חדשה שכוללת בניית אתר לאמזון ולהיות חלק מהעידן הקמעונאי שעומד להגיע.

מצד אמזון, הקמת מחסני מלאים בישראל מהווה יתרון ברור ביותר. אמצעי השילוח משתנים (ספינות ומטוסים לעומת שילוח מקומי), החברה מרוויחה קהל מקומי (חובב קניות) ובאופן כללי, מתרחבת בעולם ומפגינה נוכחות קמעונאית משמעותית.

מהצד שלנו – המעוניינים להתחיל לסחור וירטואלית, היתרונות רבים גם כן ובמידה ותחליטו לפתוח חנות באמזון בישראל, תוכלו ליהנות מהוזלות שונות במחירים. היות והוצאות החברה, בעת פעילותה בישראל, יקטנו, הסוחרים המקומיים יוכלו ליהנות מהוזלת מחירים שמושפעת ישירות מעלויות שילוח זולות יותר, משרדים מקומיים ועוד.

וזה, בהחלט לוקח אותנו לנושא של בניית אתר לאמזון.

חברת לבניית אתרים שתומכת באסטרטגיות ותומכת בהתממשקות לאמזון

אמזון בישראל – באופן כללי, הטכנולוגיות של ימינו הולכות ונעשות ידידותיות למשתמש וכל הנושא של חוויית הגולש ומנהל האתר (בעל אתר המכירות), היא מושא התמקדותה של חברה שבונה אתר מכירות לאמזון. באמצעות ממשקי הניהול, תוכלו לוודא ולנהל מלאים בצורה מדויקת, לקבל נתוני מכירות שונים לפי תקופות, לנהל מכירות, לבצע שילוחים ועוד.

כשנופלת ההחלטה לבנות אתר לאמזון, יש לקחת בחשבון נושא של סנכרון בין אמזון (העשויה לספק את המלאים, לבצע שילוחים ועוד), לבין אתר המכירות שאותו בחרתם להקים ולנהל. אתרים רבים, פשוט אינם נתמכים על ידי אמזון בצורה יעילה ואינם תומכים בממשקי הסחר של אמזון עצמה. בעקבות זאת, עשויות לצוץ תקלות כאלו ואחרות של מלאים ושילוחים אשר לא מגיעים ליעד לעיתים. על ידי בניית אתר לאמזון באמצעות חברה שמתמחה בנושאים אלו של מכירות אונליין, אתם ממזערים את הסיכויים לתקלות וכשלים אופציונאליים עתידיים. שיטות חדשות וטכנולוגיות פורצות דרך עבורנו – הקונים ועבור סוחרים מקומיים בישראל, מאפשרות לנו לנהל את ההזמנות באופן בו דבר לא ייעלם או ילך לאיבוד. הימים של איסוף קבלות ואיבודן כבר מזמן תמו ואם עדיין לא דרסתם רגל, אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במה שהולך להתרחש כאן ממש אצלנו בארץ, לפתוח חנות באמזון בישראל ולשכור שירותים של חברה לבניית אתרי מכירות באמזון בישראל.

ממשקי הניהול וסיוע החברות של בניית אתרי מכירות, יאפשרו לכם להתחיל דרך דיגיטלית חדשה ופורצת דרך של סחר בתוך גבולות הארץ ושל סחר בינלאומי, ללקוחות אמזון השונים והפרוסים ברחבי העולם. בין אם אתם מוכרים תכשיטים ובגדים, או שמא אתם מתעסקים במכירת תשמישי קדושה או כל מוצר אחר שנמכר באמזון, תוכלו למצוא את מקומכם באמזון בישראל.

היעילות בעבודה עם ממשק ניהול אתר מכירות אונליין

אמזון בישראל – עם היקף הכנסות של מיליארדי דולרים בשנה, אין ספק כי זה היה עניין של זמן עד שענקית הקמעונאות, אמזון, תיכנס לשוק הישראלי ותציב רף חדש של התנהלות צרכנית-וירטואלית עבור כולנו – הקונים והן הסוחרים המקומיים בישראל.

חשוב לציין, כי גם אם אתם לא סוחרים ואין לכם מלאי של סחורות שונות, הרי שהקמת מחסני אמזון בישראל תהווה את הפתרון המושלם בשבילכם. במידה ואתם עדיין לא מודעים לאופן בו הסחר האלקטרוני מתנהל היום, מליוני רבבה מחזיקים ומתפעלים חנות וירטואלית שמציעה סחורה רבה, אך בפועל, הסחורה מוחזקת במחסני החברה הקמעונאית (כמו למשל: AMAZON , ALIEXPRESS  וכדומה).

בדיוק בנקודה זו, המשמעות של מערכת יעילה לניהול אתרי מכירות באמזון, מקבלת את תוקפה ויש להבין דבר פשוט. במידה ומערכת הניהול של אתר המכירות שלכם יעילה, מוצלחת ומתממשקת עם אמזון בצורה אידיאלית, המלאים של הסחורות יתעדכנו ללא החמצות ופספוסים, ההזמנות והשילוחים יבוצעו כהלכה ובאופן כללי, הסיכוי לנזקים עבורכם ועבור לקוחותיכם ילך ויקטן.

חסרונות בעבודה מול אמזון, כי כלום לא מושלם

אמזון בישראל – נכון, קיימים לא מעט יתרונות במכירות אונליין ובעבודה אל מול אמזון הענקית. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי העמלות, אותן גובה אמזון מסוחריה הווירטואליים, הן לא נמוכות ובמקרים מסוימים, תאלצו "להתחלק" עם אמזון בנתח לא קטן מהרווחים שלכם. בנוסף, אמזון דורשת תכנים מקוריים ומוקפדים. לדוגמה, תיאורים של מכירות ודפי מוצר, צריכים לעמוד בקנה אחד עם הסטנדרט הגבוה של אמזון והתמונות הנלוות למוצרים, גם הן תמיד צריכות להיות בסטנדרט גבוה ובהתאם לדרישות אמזון – שדורשים תמונות מקוריות בלבד.

מלבד זאת, אין ספק כי היתרונות רבים וגוברים על החסרונות ואם אתם תמיד חלמתם לנהל חנות וירטואלית, אנו ממליצים לכם עוד היום ליצור קשר ולקבל ייעוץ אידיאלי וספציפי עבורכם. האופציות כיום מרובות, הדרכים להתפרנס הולכות ומשתכללות והכספים המועברים מדי יום ברשת הם רבים.

אל תישארו מאחור, בדקו עוד היום אופציות של הקמת אתר מכירות אונליין שעובד בהתממשקות מושלמת עם אמזון, ענקית הקמעונאות. עסקים רבים עשויים להגביר באופן משמעותית את פעילותן העסקית ולהתחיל למכור סחורה באמזון. אין ספק כי עבור מי מאיתנו אשר יבחר לעלות על הגל הווירטואלי הקרב ובא, ייהנה מעידן חדש ורווחי בפוטנציה.

לעיתים, זה רק עניין של החלטה והסתייעות במומחי בניית אתרי מכירות באמזון.

בהצלחה לנו וברוכים הבאים – אמזון!

אמזון בישראל

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    דרושים ל DOTWEB