תוספים לוורדפרס- היתרונות החסרונות ומה שביניהם

בניית אתר וורדפרס

אז החלטת שלבנות  אתר זה רעיון טוב ובחרת בבניית אתר וורדפרס בגלל ששמעת שיש שם המון תוספים מגניבים ובחינם!  הדבר נשמע נוצץ ומושלם אבל רגע… אני רוצה להזכיר לכם מספר דברים חשובים מאוד לפני שאתם רצים קדימה:

ריבוי תוספים יוצר בעיות אבטחה

זה נכון שיש המון תוספים (עשרות אלפים למען האמת) וגם נכון שלהתקין תוסף זה לא כל כך מסובך ברוב המקרים אבל שימו לב רוב הפריצות לאתרים מתבצעות דרך דלתות פתוחות בתוספים לא מוכרים שנוצרו בין ביתר על מנת להזיק לאתר או לנצל אותו (ספאם, משאבים וכדומה).

פתרונות אפשריים:

  1. עדכון תוספים שוטף – בכל פעם שמעדכנים את הוורדפרס יש לעדכן גם את התוספים.
  2. התקנת תוספים בעלי דירוג טוב, עם תמיכה ופופולאריות רבה יגדילו את הסיכוי להיחשף לפריצות.
  3. להסיר תוספים לא בשימוש ובכלל אם אפשר להימנע מלהתקין מה טוב …

מהירות האתר

ברוב המקרים, פלאג מגיע עם קבצים שונים שנטענים בצד הלקוח, ריבוי תוספים מותקנים (ובמיוחד אלה שממש לא צריכים) מכביד את הטעינה של האתר . פעמים רבות נוצרים גם כפילויות בספריות של JS  למיניהן ואף להתנגשויות. גם תבניות שנוצרו כדי להתאים לקהל יעד גדול של לקוחות לרוב סובלות מקוד ארוך ומוגזם ושימוש בזבזני בפלאגים זוללי רוחב פס.

הפתרון:

  1. התקנת תוספים שמאחדים קבצים ככל הניתן ומייעלים את טעינת האתר (ניתן לגרום לאתר להיטען אפילו פי 5 יותר מהר אם יודעים איך לעשות זאת).
  2. התייעצות עם מומחה וורדפרס לבדיקת קוד האתר (לאחר התוספות).
  3. שוב – אם הפלאג לא ממש חשוב לכם עסקית הכי מומלץ להימנע מלהתקינו.

 

LESS IS MORE

אנו מאמינים שאתר אינטרנט מקצועי מתחיל בתהליך של תכנון ואסטרטגיה, מה טוב לעסק ומה יכול לפגוע? מהו הגבול בין נקי ומעביר את המסר לבין צפוף עמוס ומבולגן? מכאן, היכולת להוסיף אפשרויות אינה בהכרח הדבר הנכון עבור העסק ופעמים רבות כל המוסיף גורע.

 

אתר וורדפרס = הפנים של העסק שלך

אם החלטת שזהו הזמן להתקדם ולהשקיע בנוכחות שלך באינטרנט ההמלצה שלי היא חד משמעית אתר אינטרנט מקצועי אינו אתר שכולל את כל האפשרויות אלא אתר מתוכנן, מעוצב בצורה מקצועית, בעל תכנים איכותיים וממוקדים.

ריבוי פלאגים ואפשרויות הינו אחד מהגורמים שלדעתי גורמים לאתר לאבד את הצפון, גם מרחיקים אתר טוב מייעודו וגם מורידים בצורה משמעותית מאיכותו.

בניית אתר וורדפרס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דרושים ל DOTWEB