קורס וורדפרס אונליין

קורס וורדפרס אונליין

קורס וורדפרס אונליין

קורס וורדפרס אונליין – בניית אתר וורדפרס

קורס וורדפרס אונליין
קורס וורדפרס אונליין המהפכה הדיגיטלית הביאה יתרונות רבים לבעלי עסקים ובעצם לכל מי שרוצה לקדם את המטרה שלו באינטרנט. היא מאפשרת לכולנו לבנות בדרך פשוטה וקלה יחסית אתר שמהווה את תעודת הזהות שלנו ברשת. אתר הוא אחד הדברים החיוניים ביותר לכל עסק או פרויקט כיום, שכן הוא המקור הראשון שאליו אנשים פונים כדי לקבל מידע על המטרה שברצונכם לקדם.

החדשות הטובות הן שגם אתם יכולים לבנות אתר בעצמכם לאחר שתלמדו איך לעשות זאת באופן מקצועי. לא מדובר בתואר מורכב או בלימודים ארוכי טווח, אלא בקורס פשוט יחסית, שבסופו תוכלו לבנות אתרים איכותיים וממירים. וורדפרס נחשבת לאחת המערכות הפופולריות והאהובות ביותר לניהול תוכן באינטרנט (CMS) והיא מציעה ממשק ידידותי וניתנת להורדה ללא תשלום.

המערכת מכילה בתוכה כמות אדירה של ערכות עיצוב מוכנות מראש, פיצ'רים ואפשרויות. עם זאת, היא כן מצריכה הבנה בסיסית באנגלית, שכן רוב התבניות המוכנות שניתן להשתמש בהן נוצרו בשפה זו.

קורס אונליין או הדרכה פרונטלית?
אחד היתרונות הגדולים ביותר של רשת האינטרנט כיום היא האפשרות ללמוד כמעט כל דבר בעולם ללא צורך להגיע להדרכה פרונטלית. קורס דיגיטלי מאפשר לכם ללמוד את אותה הכמות של החומר הנדרש בקלות, במהירות וללא צורך להגיע פיזית להרצאות. בכך נחסך לכם זמן יקר וגם ניתנת לכם האפשרות להחליט מתי, כמה ואיך ללמוד. במרבית הקורסים גם ניתן להיוועץ עם המרצים, לשאול שאלות ולדון על נושאים שונים גם בלי צורך להגיע לפגישה.

כמובן שכדי להבין אילו מהאופציות מתאימה לכם, חשוב להבין מה האופי שלכם וכיצד קל לכם יותר ללמוד. יש כאלו שיעדיפו ללמוד לבד – בקצב ובזמן שלהם, בעוד שאחרים דווקא כן יצטרכו את המסגרת הקבוצתית או ההדרכה הפרונטלית אחד על אחד. למי שכל העולם הטכנולוגי זר לו לחלוטין דווקא כן נמליץ על הגעה לקורס פרונטלי. מנגד, ההדרכה המקוונת בהחלט יכולה להיות פתרון טוב למי שסומך על עצמו שיוכל להבין וללמוד לבד, תוך היעזרות במרצים בשעת הצורך.

קורס וורדפרס אונליין למי מתאים הקורס אונליין?

בעלי עסקים – שמעוניינים להקים לעצמם אתר תדמית, לנהל חנות וירטואלית או לבנות דפי נחיתה לקמפיינים שיווקיים.

יוצרים ואומנים – שרוצים לבנות תיק עבודות דיגיטלי שיציג את העבודות שלהם וישפר את סיכויי ההצלחה בתחומם.

מעצבים גרפיים – אשר יכולים לאחר הכשרה פשוטה יחסית לעבוד עם התבניות של וורדפרס ובכך לחסוך לעצמם זמן יקר.

אנשי שיווק – אשר רוצים לבנות בעצמם אתרים ללקוחותיהם בלי להסתמך על אנשי מקצוע בתחום ובכך לחסוך בהוצאות.

אנשים שרוצים לעבוד בתחום – בניית אתרים נחשבת מקצוע מבוקש כיום ולמידת מערכת וורדפרס היא צעד חשוב בדרך להצלחה בתחום.

קורס וורדפרס אונליין האם יש צורך בידע מוקדם?

כדי לבנות אתרים בוורדפרס חשוב שתהיה לכם זיקה כלשהי לטכנולוגיה. אם מחשבים לא נחשבים לחבריכם הטובים ביותר, אולי כדאי קודם לחזק את היכולות הטכנולוגיות ורק אחר כך ללמוד את התחום. כדי לעבוד עם המערכת נדרשת כאמור אנגלית ברמה בסיסית והיכרות עם סביבה דיגיטלית ואינטרנטית.

מה לומדים בקורס וורדפרס?

אפיון מבנה האתר – לפני שניגשים לבניית אתר מכל סוג, חשוב לעצור לרגע, להבין מה המטרות שהוא צריך לשרת ואיך להשיג אותן ביעילות. כדי לעשות זאת יש ללמוד כיצד לאפיין אתרים כמו שצריך כדי לבנות את השלד שאליו נוכל לצקת את כל שאר התכנים הרלוונטיים.

הקמת האתר – עבודה עם ממשק הניהול של וורדפרס והכרת כל הפיצ'רים הקיימים בו. זהו הצד הטכני ואחד ההיבטים החשובים ביותר בבניית אתרים בפלטפורמה הזאת.

שימוש בתבניות עיצוב – כולל התקנת התבניות והתאמתם לגולשים בשפה העברית.

התקנת תוספים – וורדפרס מציעה מגוון תוספים המסייעים לכם בניהול העבודה. חשוב ללמוד גם כיצד לעבוד עם התפריטים, לנהל את התוכן ולבצע אחזקה ותפעול שוטף של האתר.

בניית דפי נחיתה ועיצובם – לצד בניית אתרים, בניית דפי נחיתה היא חלק מהותי ביותר בשימוש בוורדפרס. בין אם אתם עוסקים בשיווק ובין אם אתם רוצים לבנות אתר לעסק שלכם – חשוב להבין איך לעשות זאת כדי לשפר את הקמפיינים העתידיים שלכם.

התאמה לדפדפנים אחרים – היום חלק ניכר מהאנשים משתמשים בטלפון הנייד או בטאבלט כדי לגלוש באתרים. לכן חשוב ללמוד כיצד להתאים את האתר גם לדפדפנים הללו כדי לספק חוויית גלישה מיטבית.

שיפור ביצועים – כדי לבנות אתר טוב חשוב לא רק להקפיד על עיצוב ועל תוכן מנצח. האתר חייב גם לעבוד כמו שצריך – גם כדי לספק חוויית גלישה מיטבית (UX) וגם לקבל דירוג גבוה במנועי החיפוש. לכן חשוב לדעת איך להעצים את הביצועים שלו ולהבטיח שהוא מתופעל על הצד הטוב ביותר.

בניית אתר וורדפרס

קורס וורדפרס אונליין

קורס וורדפרס אונליין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דרושים ל DOTWEB