ניהול פרויקטים – ניהול פרויקטים צורך אמיתי או שאפשר לפזר את האחריות?

ניהול פרוייקטים

ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים – צורך אמיתי או שאפשר לפזר את האחריות?

ניהול פרויקטים

ניהול פרוייקטים כאשר חברה או ארגון נמצאים בתחילתו של פרויקט בו הם יודעים מה הם רוצים להשיג אך אינם יודעים כיצד לעשות זאת בצורה הנכונה, עולות אין ספור שאלות. למשל: כיצד יש לבצע את הפרויקט? אילו שאלות צריך בכלל לשאול? כיצד לחסוך עלויות? האם ליהנות משירותיו של מנהל פרויקט שיהיה אחראי על כל האספקטים השונים או לפזר את העבודה בין ספקים שונים שכל אחד מהם נותן מענה לנקודה ספציפית אחת.

 

במקרים רבים ובעיקר עקב חוסר ידע של החברה עצמה, הטעות הנפוצה היא אכן לפזר את העבודה בין גורמים שונים שבמרבית המקרים כלל אינם מתקשרים עם מקביליהם. התוצאות, לרוב, אינן מספקות את הסחורה, העיכובים רבים בגלל חוסר תיאום בין הספקים השונים וההוצאות? ובכן, דברים שנראו על הנייר כזולים יותר הופכים במשך הזמן ליקרים יותר, שכן מתעורר הצורך לתקן טעויות ולבזבז זמן יקר על סתימת חורים.

 

בדרך הכלל, הבחירה בספקים שונים לביצוע העבודה נובע מתוך רצון לחסוך בכסף, דבר שמתברר כשגוי, כיוון שלא רק שלא מתבצע חסכון, אלא ההפך הוא הנכון. לכן, על מנת להוציא פרויקט לפועל ולדאוג לתפעולו ברמה השוטפת, הדבר המקצועי והנכון לעשות הוא לבחור בחברה אחת הממנה מטעמה מנהל פרויקט שכל מטרתו היא לחבר בין כל הנקודות הנדרשות, על מנת להוציא את הפרויקט לפועל ולספק את התוצאות הרצויות לאורך זמן.

 

ניהול פרויקטים – מנהל פרויקט- האיש שהופך את החזון שלכם למציאות

 

בחירה במנהל פרויקט איכותי, כמו מנהלי הפרויקטים שלנו, למשל, כזה שבעל ניסיון בתחום – תביא בטווח הארוך לחסכון אדיר בעלויות. במקום להתפזר בין ספקים שונים, יש להפקיד את המפתחות בידיו של מנהל הפרויקט, והוא כבר ידאג להבטיח עבורכם את התוצאה לה אתם מייחלים, תוך הקפדה על חסכון משמעותי בעלויות.

 

הרי מנהל מנוסה לא צריך לבזבז את הזמן על ניסוי וטעיה, בזבוז זמן ומשאבים שכמעט תמיד מתגלגלים לחברה עצמה. מנהל מנוסה יודע להביא את האנשים הנכונים לתפקידים הנכונים ובעזרת ניהול ופיקוח צמוד שלו על שאר חברי הצוות, שהוא עצמו בנה ויודע כיצד להפעיל ולנצל את חוזקותיהם, הפרויקט מתבצע גם ביעילות גבוהה יותר וגם כמובן בחסכון משמעותי, כיוון ששיטת עבודה שכזו מצמצמת עד למינימום שגיאות ותקלות שיכולות לקרות כאשר אין סינרגיה בין הספקים השונים, וכל אחד מהם מבצע תפקיד אחר מבלי היכולת לתקשר עם מקבלו.

 

מנהל פרויקט הוא למעשה תעודת הבטיחות שלכם. האיש שכל התקשורת מתבצעת מולו. אין שום סיבה להתעסק עם אין ספור אנשי מקצוע בודדים כאשר אפשר לכוון את כל השאלות, טענות וחידוד המטרות מול אדם אחד שמוציא את הדברים לפועל.

 

ניהול פרויקטים – דוגמא להתעסקות מיותרת שלא בהכרח משרתת את האינטרס שלכם:

 

ניקח לצורך העניין את תחום הקידום האורגני מול הקידום הממומן. מנהל פרויקט שמחויב להצלחתכם ידע בדיוק כיצד לנתב את התקציבים בין האפיקים השונים ויספק לכם המלצות שנובעות מאינטרס אחד בלבד – ההצלחה שלכם. במצב בו חברה אחת מבצעת עבורכם קידום אורגני וחברה שניה קידום ממומן, כל אחת תנסה לנגוס בתקציב של החברה השניה ולשכנע אתכם מדוע כדאי לכם להשקיע יותר באפיק אותו הם מקדמים. האינטרס הינו ברור. לכן, מנהל פרויקט שעובד מולכם בשקיפות מלאה, ידאג לנצל את התקציב שלכם לפי הצורך האמיתי של הפרויקט.

 

ניהול פרוייקטים איך המנהלים שלנו יכולים לעזור לכם?

עם ניסיון של למעלה מ-17 שנה בתחום, מנהלי הפרויקט שלנו נבחרים בקפידה. אנשי הצוות המאיישים כל פרויקט הם כאלו שנבחרים באופן אישי מתוך מטרה להקצות את האדם הנכון לתפקיד הנכון. האינטרס הוא משותף לנו ולכם ולכן הייעוץ וההכוונה שאנו מעניקים תוך עבודה שוטפת בפיקוחו של מנהל הפרויקט, תבטיח לכם מקסימום הצלחה במינימום הוצאות.

 

הידע הרב שצברנו עם השנים, מאפשר לנו לנהל פרויקטים מורכבים אשר באים לידי ביטוי באספקטים שונים ורחבים. לא רק שאנו מומחים באפיון ובניית תוכנות ושירותים אינטרנטיים, אנו מנהלים את הפרויקט על כל רבדיו ומספקים שירות מקיף ומלא לכל שלב בדרך. החל מעיצוב וחוויית משתמש, דרך שלב הפיתוח, ייעוץ בענייני תשתיות וחומר, תוכן וקידום אורגני SEO. בנוסף, הניסיון שלנו יעזור לכם גם בשיווק ומכירות המוצר תוך ניתוח של קהל היעד והתאמת השפה השיווקית לאותו קהל.

 

אם אינכם רוצים להתפזר ולמצוא את עצמכם משוחחים שעות כל יום עם אינספור אנשי מקצוע שונים, ומעוניינים לקבל תחת קורת גג אחת מענה לכל הצרכים שלכם, הניסיון והמכלול המקיף אותו אנו מספקים והיכולת לשלוט ולבצע מספר משימות רב בו זמנית הינם הסיבה מדוע אתם צריכים להפקיד בידינו את הפרויקט הגדול הבא שלכם.

בניית אתר וורדפרס

ניהול פרוייקטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דרושים ל DOTWEB