השכרת מתכנתים בחו"ל – השכרת מתכנתים איך לעשות את זה נכון?

השכרת מתכנתים בחו"ל

השכרת מתכנתים

השכרת מתכנתים בחו"ל, איך לעשות את זה נכון?

השכרת מתכנתים

השכרת מתכנתים – העידן החדש בו אנו חיים כיום בו לאינטרנט מקום מרכזי, הן מהפן האישי והן מהפן המקצועי, הופכים כל פעולה להרבה יותר קלה. אם בעבר היינו היה לנו צורך מסויים שרק השוק המקומי יכול היה לספק, כיום, בעזרת כמה קליקים בעכבר, אנחנו יכולים להגיע להיצע בלתי מוגבל של ספקים מכל מקום מסביב לעולם. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כל הנוצץ זהב, ועל אף הקלות בה אנחנו יכולים ליצור קשר עם ספק מסויים בכל תחום שנמצא במדינה אחרת, פעולה שללא ספק ברוב המקרים גם תעזור לנו לחסוך סכומים גדולים (לכאורה) – גם את זה צריך לדעת כיצד ואיך לעשות.

 

"הזול עולה יקר" – קלישאה – אבל נכונה

 

אם נתמקד בעולם התכנות, לאחר שעסק מסוים אשר יש לו צורך במתכנת, מתחיל לבצע את סקר השוק שלו על מנת למצוא את האיש הנכון לתפקיד, אחת הנקודות עליהן הוא מתעכב היא כמובן המחיר. נכון, כל עסק רוצה לחסוך בהוצאות, אך לא פעם דווקא אותו חסכון נקודתי, מייצר בטווח הארוך נזק הרבה יותר גדול מהתועלת. נזק שיש צורך לתקן ושמביא עמו הוצאות עוד יותר גדולות ממה שתוכנן מראש.

 

פלטפורמות כמו Fiverr  ו UPWORK, שבוודאי נתקלתם בשמות שלהם אם כבר התחלתם לחפש מתכנתים במחירים מוזלים יותר, על אף היותם פופולאריים, לא בדיוק מעבירים סינון את נותני השירות שלהם. סף הכניסה הוא נמוך עד לא קיים, ולכן עמוד פרופיל של פרילנסר מסויים יכול להיות כתוב בצורה מכירתית, נפלאה ומשכנעת, אך העבודה בפועל לא תספק את הסחורה לשביעות רצונכם. בנוסף, אתם גם לא יודעים אילו בעיות עלולות לצוץ עם הזמן, ודי נכון יהיה להגיד שאין לכם בדיוק הבטחה שיש לכם ״אמא ואבא״ במקומות כאלו, שיגנו על האינטרס שלכם במידה והספק לפתע נעלם.

 

בנוסף לכך, גם אם תנאי התשלום יתבצעו רק לאחר אישור העבודה מצידכם, אתם יוכלים למצוא את עצמכם שורפים שעות על חיפוש כל פעם מחדש אחר איש המקצוע עד שתקבלו את התוצאה העונה על הצורך שלכם. לא פעם תהליך מייגע שכזה גורם לעסק פשוט להתייאש, לשלם את הסכום למתכנת, לספוג את ההפסדים, ולאחר מכן לשלם סכום יקר עבור מתכנת נוסף שיתקן את הנזקים ויבצע את העבודה.

 

השכרת מתכנתים – אז איך עושים את זה נכון?

 

אם כן נשאלת השאלה, האם לוותר מראש על הנסיון להגיע למתכנת מחו"ל בפחות כסף? התשובה לכך היא בהחלט לא. יש אנשי מקצוע נהדרים ונפלאים שללא ספק יענו לכם על הצורך, ילוו אתכם לכל אורך הפרוייקט ויספקו לכם את הסחורה במחירים זולים. החכמה היא לדעת כיצד למצוא אותם ואיך לעבוד מולם.

 

ביקור קצר באותן פלטפורמות שציינו ודומיהן, יגלו לכם אלפי מתכנתים מפקיסטן, בנגלדש, הודו ושאר חלקי העולם. מעבר להתכתבות איתם, אין לכם באמת את היכולת לשלוט ולהבין עד כמה הם באמת טובים עבורכם. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

 

אם שמעתם מקולגות או קראתם שיש שוק שלם של מתכנתים מהודו או אוקראינה שישמחו לקחת את הפרויקט שלכם במחירים נמוכים וגם, כמובן, לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר – אתם צודקים. רק שעל מנת למצוא את אותם יחידי סגולה, ולא כאלו שמבטיחים לכם כי יבנו לכם אתר ב-10 דולר, יש להיעזר בחברה שעובדת עם אותם מתכנתים בצורה קבועה ושוטפת. חברה המבצעת סינון, רף הכניסה לעבודה איתה הוא גבוה והתקשורת איתם היא על בסיס שוטף.

 

השכרת מתכנתים – איך אנחנו עושים את זה?

 

הניסיון הרב שלנו כולל בין היתר עבודה שוטפת עם חו״ל. אנו בקיאים ומכירים את שוק המתכנתים ממדינות אחרות, מבצעים תהליך גיוס קפדני ומעבירים את המתכנתים שלנו תהליך הכשרה והדרכות לביצוע עבודה מול השוק הישראלי. אנו עובדים ומספקים מתכנתים ברמה הגבוהה ביותר ורק כאלו שעומדים בסטנדרטים המחמירים שלנו ובעלי יכולת תקשורת והבנה של מושגים בעולם הפיתוח ממשיכים איתנו.

 

בנוסף, כאשר אתם נעזרים בשירותיהם של מתכנתים מחו״ל דרכינו, אנו אחראים ומפקחים על התהליך ומספקים לכם מענה, זמינות, אחריות ומאפשרים לכם להתנהל מול המתכנת מבלי החששות הקיימים כשעובדים מול מתכנתים מחו"ל שהתקשורת איתם לוקה בחסר.

 

מתכנתים שתוכלו למצוא אצלנו

 

אנו עובדים עם מיטב המפתחים המומחים בתחומים שונים ויכולים לבצע עבורכם עבודות במגוון רחב אפיקי פיתוח כמו וורדפרס, צד לקוח, אנדרואיד, PHP, LARAVEL,  CODEIGNITER ועוד.

 

אם אתם מחפשים את האנשים הנכונים שיוציאו את החזון שלכם לפועל, אל תתפשרו על מפתחים ומתכנתים שמתהדרים במחיר מוזל מדי. הכסף בהחלט צריך להוות שיקול מבחינתכם, אבל זכרו: על מנת למצוא את האדם הנכון לתפקיד יש לבצע שיעורי בית. הזמן שתבזבזו על תהליך שכזה הוא יקר. תוסיפו לכך את העובדה כי אינכם באמת יודעים מי האיש מהעבר השני ואין לכם כל הבטחה כי העבודה תתבצע לשביעות רצונכם.

 

מעוניינים למצוא מתכנתים מחו״ל במחירים אטרקטיביים, שניתן לסמוך עליהם ויש לכם ערוץ תקשורת עם חברה האחראית על ביצוע העבודה שלהם? צרו איתנו קשר.

השכרת מתכנתים בחו"ל

השכרת מתכנתים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דרושים ל DOTWEB