המדינה מממנת לעסקים בדרום הקמת חנות וירטואלית ושיווקה באינטרנט

תוכנית מעו"ף לעסקים בדרום יצאה לדרך! תושב עוטף עזה? הרווחת!

מחזה נדיר במדינתנו: נדיבות ומענקים מהמדינה, ועוד בזמנים שבהם שולטים קיצוצים, מיסים, ויוקר מחייה.

אם אתה עסק בדרום, וכבר מזמן חשבת להתקדם באינטרנט ולבנות אפיקי שיווק והכנסה חדשים – עכשיו זו ההזדמנות שלך לפרוח ברשת, במימון המדינה – ולהתחדש בחנות ושיווקה באינטרנט.

הפרויקט החדש, "ישראל דיגיטלית", הוא שם הקוד למימון בגובה 70% מכל פרויקט של חנות וירטואלית באינטרנט, ובנוסף מימון בגובה 70% לשיווק החנות החדשה הזו. הסיוע מוגבל עד לתקרה של 16,000 ש"ח כולל מע"מ, חצי להקמת החנות וחצי לשיווקה, וזו מהווה הזדמנות פז לעסקים קטנים בדרום לבנות יסודות חזקים ונכסים באינטרנט, בסבסוד ובמימון מפרגן מצד מדינתנו.

קדימה לדרך!

חנות באינטרנט היא כלי נהדר, שניתן לשווק איתו בארץ ואף בחו"ל, כך שהעסק שלך ממשיך לעבוד גם כאשר אינך נמצא בו, ביום ובלילה, מוכר בשבילך ומכניס עסקאות חדשות. אם טרם החלטת להקים חנות, לא תהיה הזדמנות זהב כזו – הממשלה קבעה שיהיה סיוע לדרום, ואנחנו מאמינים שזה צעד נדיב ומיוחד: כל עסק בדרום צריך לתפוס את ההזדמנות בשני ידיים.

רגע, איפה, איך?

כנסו לקישור "תוכנית לקידום מסחר מקוון" של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים או צרו עימנו קשר, ופעלו לפי ההוראות וההסברים. אנחנו נשמח לתת לכם שירות ברמה גבוהה להקמת חנות וירטואלית וקידום חזק ואפקטיבי באינטרנט. התוכנית מוגבלת בכמות המשתתפים ל-600, אז מהרו להירשם ולקבל את ההטבה הזו.

נשמח לתת לך הצעה

חברת DOTWEB גאה ליטול חלק בתרומה ופיתוח עסקים בדרום, וזה העונג שלנו לתת את המקסימום ולהקים חנויות מצויינות ורווחיות לעסקים בדרום ולהביא קהל יעד לקנייה בחנויות האלו. אנו נשמח לתת לך הצעה לאתרך, ולאפיין אותו ביחד איתך ללא התחייבות. פנה אלינו כבר היום כדי לשמוע עוד על מה שאנחנו יכולים להציע לך, כדי להקפיץ אותך מדרגה, תוך כדי הקפדה על ההגדרות והדרישות לסבסוד של התוכנית "ישראל דיגיטלית".

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    דרושים ל DOTWEB