שיווק באינטרנט

קידום אורגני
בניית אתרים
בניית אתרים

שיווק באינטרנט – קידום אתרים

קידום אתרים – קידום אתרים אורגני אופטימיזציה למנועי חיפוש התאמת אתר למנועי חיפוש

קידום אתרים שיווק באינטרנט בשנים האחרונות הפך למגמה חזקה הולכת ומתגברת באופן מובהק וברור, מגמה זו היא ללא ספק הכניסה של עולם השיווק באינטרנט אל כל תחומי התקשורת, הפרסום והמיתוג.
עם התפתחות העידן הטכנולוגי וכניסתו לשגרת היום יום, ניתן לראות כי כלי השיווק באינטרנט הפכו לכלי החזק והמוביל בבחירתם של אנשי עסקים, חברות מובילות, גופים ציבוריים, מונופולים גדולים, ואף גופים ממשלתיים, אשר בוחרים בכלי השיווק באינטרנט על מנת למתג, להפיץ ולחזק את כוחם ומעמדם.
שיווק באינטרנט הינו שם כולל למספר סוגים ואפשרויות פרסום חדשניות ומובילות, כאשר השיווק באינטרנט מהווה מעיין מטריה נרחבת הכוללת בתוכה שירותים מתקדמים ומקצועיים.

קידום אתרים

שיווק באינטרנט – קידום אתרים  – מה הוא כולל?

 • קידום אתרים – קידום אורגני אשר מתמקד בהזנת תכנים מקצועיים, הוצאת קישורים, רישום בפורומים ותחזוקת אתר.
 • קידום אתרים ממומן – קידום זה עוסק באיתור קפדני של מילות מפתח רלוונטיות אשר אותן מחפשים הלקוחות הפוטנציאלים (על פי מיקום גיאוגרפי, פילוח לקבוצות גיל וכיוב').
 • שיווק בפייסבוק – שיווק ומיתוג באופן יעיל וממוקד המתבצע על פי חתך גילאים, מגדר, תחומי עניין וכיוב' (כך שפרסום וקידום בפייסבוק ממצא את יכולתו ומטרתו באופן מושלם).
  עם זאת חשוב להבין ולזכור כי פרסום ושיווק ברשת החברתית פייסבוק נעשה לרוב לשם מיתוג מיידי והמוני של מוצר, חברה או רעיון.
 • קידום עסקים באינטרנט – פרסום באינטרנט מוביל את מרבית החברות המובילות והעסקים החזקים בארץ ובעולם.
  ההצלחה בקידום הינה גדולה ומסחררת, וההגעה אל הלקוחות הפוטנציאלים מוכיחה כי האפשרויות בלתי מוגבלות והחזר ההשקעה טמון בכל השקעה.
  על כן, ניתן לראות כי חברות ועסקים גדולים וקטנים כאחד בוחרים להשקיע את מיטב כספם ואת מרבית תקציבם השיווקי לפרסום בשיווק באינטרנט, שכן, הבחירה בקידום עסקים מקצועי וממוקד באופן מכוון ונגיש לכל הינה בחירה נכונה ונבונה להצלחה ממשית וברורה.

קידום אתרים – איך בוחרים נכונה בחברת קידום אתרים מקצועית ומובילה לשיווק באינטרנט ?

חברת קידום אתרים אשר מבצעת שירותי קידום אתר באופן מקצועי וראוי בהשקעה מרבית ואמינות ללא פשרות , היא ללא ספק מצרך מחייב להצלחה ושגשוג בתחום קידום אתרי אינטרנט.
אנו בחברת DOTWEB, מאמינים כי השקיפות המלאה וההתחייבות המחייבת לעמידה ביעדים, להשגיות ללא פשרות ולהצלחה מוחלטת בתחום קידום אתר אינטרנט הינן פרמטרים חשובים ומהותיים להצלחתנו כהצלחת לקוחותינו, ועל כן עומדים אנו על השגתן בכל מחיר.

כשמדובר בשיווק באינטרנט אנו בחברת DOTWEB מתחייבים לתוצאות

 • מחויבות של מיטב המומחים בתחום הפועלים בחברה למקצועיות ללא פשרות – הפעילות המקצועית של מיטב המומחים בחברתנו נעשית באופן מוקפד וראוי להבטחת איכות השירות והצלחת לקוחותינו בקידום אתרים.
 • התחייבות להצלחה ולהחזר השקעה – אנו מאמינים כי השקעה משתלמת הינה השקעה מורווחת, על כן אנו מתחייבים ללקוחותינו להצלחה בהחזר ההשקעה ואף להגעה לרווחיות הפוטנציאלית (זאת כמובן בשיתוף פעולה פורה והרמוני עם הלקוח, בעל האתר לכדי שינויים, תוספות ותקציבים). שיווק באינטרנט
 • הקפדה על שיתוף ועדכון הלקוח בהתקדמות ובעשייה – חברת קידום אתרים DOTWEB מתחייבת לספק ללקוחותיה עדכון חודשי מקיף בו יסופקו החומרים השונים, העדכונים והשינויים אשר נערכו באתר, ועם זאת יקבל הלקוח את הדו"ח המקצועי בו יפורט מצב התקדמות האתר במילות המפתח המקודמות ( בדו"ח זה ניתן יהיה לראות את התקדמות האתר בדפי מנוע החיפוש גוגל עוד טרם הקידום של חברת קידום אתרים ועד לתאריך הרלוונטי העדכני).
 • אמינות ושקיפות –  אנו מאמינים כי שקיפות מלאה ומוחלטת לצד אמינות משני צידי המתרס (הלקוח וספקי השירות) הן המפתח להצלחת הקידום והשיווק באינטרנט.

אנו מזמינים אותך לקדם את האתר שלך
ולהבין מה האינטרנט יכול לתרום גם לך – צור קשר

בניית אתרים

קידום אתרים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  דרושים ל DOTWEB