בניית אתר תדמית

אם אתה לא שם אתה לא קיים

Dotweb מתמחה בבניית אתרים תדמיתיים מעוצבים שאי אפשר להישאר אדיש כלפיהם (לחצו על העבודות משמאל)

אנו מביאים עמנו ניסיון של למעלה מעשור בבניית אתרים תדמיתיים לעסקים שונים ומגוונים.

ההכרות המעמיקה שלנו עם הרגלי גלישה של לקוחות הובילה אותנו למסקנות פורצות דרך אותן אנו מיישמים בכל פרויקט וגם באתר שלך, זאת על מנת לייצר לך כסף והערכה מצד הגולשים באתר בהשקעה מינימלית של מאמץ.
בניית אתר תדמית

סוף מעשה במחשבה תחילה..

רצינו לגלות לך סוד קטן, גם בניית אתר תדמית מצריכה תהליך מחשבה ותכנון.

אם הגעת עד הלום והמטרה שלך לבנות "אתר תדמיתי קטן" או "סתם אתר להגיד שאני קיים" נשמח לספק לך רשימה ארוכה של ספקים שישמחו לסייע לך במשימה.

לעומת זאת, אם המטרה שלשמה החלטת לבנות אתר תדמית היא כדי "לייצר יותר פניות", "להשאיר את הגולש יותר זמן באתר", "לגרום לו לפתוח יותר דפים", "לגרום ללקוח לסמוך עלי", "לגרום ללקוח להעריך את המותג שלי" אזי הגעת למקום הנכון.

בעזרת תכנון מקדים והבנת מעמיקה של צרכי הלקוח אנו נבנה לעסק שלך תכנית מסודרת להשגת המטרות.

בניית אתר תדמית- הרבה יותר מסתם כרטיס ביקור

מי הלקוחות שלך? מה יניע אותם לפעול (לקנות/ליצור קשר/להתעניין יותר)? מה הערך המוסף שאתה מציע ללקוחות שלך? מהם נקודות החוזקה של העסק שלך? לשאלות אלו ועוד רבות אנו נצטרך למצוא יחד פתרון… אמרנו כבר שהאתר שלך הוא גם הפנים שלנו ברשת?

לא רק בונים אתרים- בונים אתרים מצליחים!

אצלנו הלקוח לא תמיד צודק…

כאשר אנו ניגשים לבניית אתר תדמיתי עבור לקוח איננו מתחשבים רק במה שהלקוח רואה לנכון (ברוב המקרים הלקוח מגיע מבולבל / מיואש / עם שברי מידע שקיבל מחברה זו או אחרת) , למען האמת אם היינו בונים אתר תדמיתי לפי הנחיות הלקוח העבודה שלנו הייתה פשוטה למדי 🙂 . בבואך ליצור עמנו קשר בעוד מספר דקות חשוב לדעת כי מטרתנו להוביל אותך צעד אחר צעד אל עבר מוצר חדשני ומוביל בתחומו.

ומה אומרים על זה הלקוחות?

עיצוב מקורי ומבנה מותאם לצורכי הלקוח

מהצצה ראשונית בעבודות בחלק השמאלי תגלו מיד שכל לקוח זוכה ליחס מיוחד (סליחה אבל אנחנו לא מאמינים באיפה ואיפה). עיצוב אישי הוא לא רק הדרך שלנו להראות שאכפת לנו מכם אלא גם הדרך שבה אתם מראים לגולש שהשקעתם בעסק שלכם.

"בניית אתר תדמית מעוצב טוב" או "בניית אתר תדמית יפה" זו למעשה הדרך בה הגולש מודה לכם על חווית גלישה ועל העברת המסר בצורה הקצרה והאפקטיבית ביותר.

גם אנחנו נודה לך אם תואיל למלא בעיון את הפרטים הבאים על מנת שנוכל לעזור לך לבנות אתר תדמיתי מקצועי


פרויקט
אתרי תדמית שבנינודרושים ל DOTWEB