בניית חנויות לרפואה טבעית

רפואה טבעית

בניית חנות וירטואלית לרפואה – בניית חנות לרפואה

בניית חנות לרפואה – אחד התחומים המתפתחים ביותר ברשת כיום, הינו תחום הרפואה הטבעית. בעולם קיימים חנויות אונליין גדולות בתחום הרפואה הטבעית המציעות שלל מוצרים ומותגים אינסופיים.
בין החברות תוכלו למצוא את  iherb.com , EBAY , AMAZON  חברות המגלגלות עשרות מליוני דולרים.
עם זאת, השוק כל כך גדול ומציע אינספור נישות וגישות טיפוליות המאפשרות כיום גם לחברות קטנות יותר להצטרף לחגיגה, וזאת על ידי מוצרים פרי פיתוחן, או על ידי קידום אג'נדות שונות ומאמרים ומחקרים שונים.
לקוחות קמעונאים רבים, יבואני צמחים או תוספי תזונה למיניהם מבינים כי חנות וירטואלית מקצועית בתחום אינה עניין של מותרות אלה הכרח להתפתחות המותג והנגשתו לקהל יעד גדול בישראל ובעולם.
יתרון ברור של מכירה אונליין הוא צמצום עלויות התפעול השוטפות ובכך הצטרפות לתחרות הוגנת.

חנות וירטואלית

מהי הייחודיות של חנות וירטואלית לרפואה טבעית
אל מול חנויות וירטואליות אחרות ?

לכל תחום מכירות באינטרנט יש את הניואנסים שלו, את הכלים אשר יתגברו מכירות באתר והכי חשוב יישמרו על חוויית משתמש חיובית ואפקטיבית.
רבים הם הפתרונות לאתרי מכירות ורבים הם הכלים אולם בעולם שבו יש כל כך הרבה, מחוייבותנו לשמור על מערכת מדוייקת ומחושבת ולכן בחנות וירטואלית לרפואה טבעית בנינו מפרט הכולל בין היתר:

  • עיצוב ממשק וחוויית משתמש – דגש מיוחד על קנייה מהירה, עיצוב קליל נקי ורענן המשדר רוגע ונינוחות (בדיוק כמו פגישה אצל מטפל אישי).
  • תוכן ומאמרים מקצועיים לצד מוצרים – לרוב חנויות מתמקדות במוצרים בלבד, לעומת זאת חנות וירטואלית לרפואה טבעית, מחייבת תוכן אשר תומך ביעילות המוצרים לצד המוצרים, אנשים רוצים לקרוא ולהבין בדיוק את ההשפעה של המוצר על גופם ולכן האתר אמור להוות פלטפורמה שמפיגה את כל חששותיהם.
  • שימוש בהזמנה חוזרת – בחנויות אלו כ – 72% מהלקוחות הינם לקוחות חוזרים! מה שאומר שתצרוכת של תוסף תזונה / ויטמין או פורמולה כלשהיא לרוב יצריכו הזמנה חוזרת. על כן פיתחנו מערכת המאפשרת הזמנה חוזרת תחת חשבון הלקוח.
  • מנגנון להזמנת חדרי טיפולים – חנויות טבע רבות מאפשרות ללקוחות לא רק לרכוש את המוצרים אלא להזמין טיפולים. מערכת SELLIO לרפואה טבעית מבית DOTWEB מכילה בנוסף לעולם התוכן ולמוצרים, גם את היכולת של המותג למכור טיפולים ולנהל יומן מסודר כחלק מסל המוצרים והשירותים.
  • התממשקות למערכת ניהול מלאי – ללקוחות הקטנים יותר אשר מתכננים לבנות רק חנות אונליין ללא קבלת קהל אנו שמחים לבשר שאת המלאי תוכלו לנהל באתר ולחסוך לעצמכם כאב ראש של קבצי אקסל 🙂
    ללקוחות המתקדמים יותר אנו מציעים מגוון ערוצים לחבר אתכם למערכות מלאי שונות בשוק כגון:
    AUTOSOFT, PRIORITY, SAP, ירפא ועוד בהתאם לצורך.

חנות בנושא יתרונות ושימושים של שמן קנאביס אשר פיתחנו תוכלו לראות כאן

בניית אתרים
מה אנחנו עושים?
חנות וירטואלית
בניית אתר וורדפרס בניית אתר וורדפרס עם מקסימום התאמה למנועי החיפוש, בנו אתר אינטרנט שממיר גולשים ללקוחות במחיר המשתלם בישראל
בניית אתר וורדפרס
חנות וירטואלית SELLIO – החנות הוירטואלית המקצועית ביותר למכירות באינטרנט – כל הכלים המתקדמים ביותר לקידום העסק שלך באבטחה מלאה!
פיתוח אתרים
עיצוב חוויית משתמש תן לנו לקחת את השליטה על הלקוח ולהוביל אותו למחוזותיך. תכנון ממשק נכון ומעקב אחר הרגלי הגלישה של הלקוחות הינם המפתח להגדלת האפקטיביות של האתר שלך ברשת.
חוויית משתמש
פיתוח אתרים מגוון הפתרונות כיום רחב אך מעטים הפתרונות המעולים. DOTWEB הינה חלוצה בישראל בכל נושא הקוד הפתוח ומאיצה את המוצר שלך למקסימום ביצועים ברשת.
קידום אתרים
קידום אתרים בין אם מדובר בקידום אתר בגוגל ובין אם מדובר בקידום ברשתות חברתיות, אנו בונים ללקוחותינו חבילות שיווק אטרקטיביות כאשר המטרה העיקרית להביא למקסימום החזר השקעה.


דרושים ל DOTWEB