מכירת בגדים אונליין – הקמת חנות בגדים באינטרנט

הנוכחות הדיגיטלית כה חשובה בימינו, עד שאם אתם לא "שם", אתם פשוט לא קיימים ובשל זאת, ריכזנו עבורכם כמה פיצ'רים אידיאלים עבור מכירת בגדים אונליין, חנויות בגדים באינטרנט, בניית חנות וירטואלית לאופנה ועוד שלל בונבוניירות שיסייעו לכם למכור בגדים באינטרנט, להתעדכן בצווי אופנה מובילים ושוברי שווקים ולהגביר תנועה והכנסה באתרכם.

ישובים ומוכנים לדבר אופנה? Let's talk business!

עולם האופנה מאוד דינמי ומשתנה כהרף עין. אין ספק כי ההתעדכנות ברצונות של הלקוחות היא מושא התמקדותה של חנות וירטואלית לאופנה באינטרנט והקצב בו צריכים לעמוד, הוא גבוה למדיי ומחייב אותנו להיות תמיד עם היד על הדופק, להבין את שוק האופנה ולדעת היכן אידיאלי למקד משאבים ואנרגיה.

בימינו, הגְּלוֹבָּלִיזַצְיָה כבר הפכה את כולנו לחכמים יותר ובניית אתרים, הכוללים חנות למכירת בגדים, חייבת לכלול פיצ'רים שמעלים אחוזי סגירות, מגבירים תנועה (טראפיק) לאתר ובאופן כללי, מגבירים את הסיכוי כי אנשים יתורו אחר קניית בגדים באינטרנט, יגיעו אליכם ויישארו באתר בכדי לרכוש מוצרים שונים. בנקודה זו, למשל, כדאי ותהיה מודעים לפיצ'ר המציע אפשרות לסנכרן ולתרגם תוכן למוצר מ AMAZON-. כידוע, חלק מהאתרים המציעים קניית בגדים באינטרנט אינם מחזיקים במלאי קבוע באופן שוטף.

לעיתים, ניתן לבצע מעין אפיליאציה דרך חברות כמו Aliexpress, ולספק ללקוחות המזמינים באתרכם מוצרים ישירות מחברות אלו, שמחזיקות את המלאי "עבורכם". בשל זאת, הסתנכרנות ותרגום של הפריטים המוצעים למכירה באתר, יכולים רק לעשות צדק עם המוצרים שאתם מציעים ללקוחות שנושמים אופנה.

הקמת חנות בגדים באינטרנט ואיך חווית המשתמש קשורה תמיד להכל

הניסיון הרב והעשייה המתמדת מלמדים כי חווית המשתמש באתר שמציע מכירת בגדים היא כה מהותית, עד כדי שעיצוב נכון של חנות בגדים באינטרנט על ידי גרפיקאים מנוסים בתחום, יכול לחולל את כל ההבדל בין הקמת חנות בגדים באינטרנט שלצערנו כושלת ולא מצליחה להניב רווחים, לבין חנות אונליין למכירת בגדים שמלבישה ומדגמת עשרות ומאות אלפי גברים ונשים.

כשמדברים חווית משתמש, מדברים ידידותיות. אחד מהדברים אשר נותנים טוויסט מעניין בעלילת הגלישה בעת חיפוש אחר קניית בגדים באינטרנט, הוא צ'אט אונליין באתר והוא, בד"כ, מספק מענה מאוד מהיר ללקוח, מגביר יעילות ומעלה אחוזי מכירות. הרי בהתחשב בעובדה ש"הכל" היום דיגיטלי ורובוטי, הטאצ' האנושי תמיד יכול לתרום ולסייע כשלקוח תר אחר מוצר כזה או אחר.

בעת התקנת צ'אט אונליין באתר, תיהנו מהאופציה של התראות למכשיר הנייד שלכם, מהאפשרות לשוחח עם הלקוחות בצ'אט במערכת ניהול התוכן ומהאפשרות של צ'אט דרך הטלפון עצמו, כמובן.

אין ספק שהמכירות מהוות מרכיב אלמנטרי להתקיימות של אתר לחנות אופנה , אך יחד עם זאת וחשוב מכך לא פחות, הוא כי צ'אט אונליין באתר גורם לכך שגולשים יישארו באתרכם זמן ממושך יותר. איך זה בכלל תורם למשהו? וואו! תורם המון וזה לוקח אותנו לנושא של קידום אתרים, אופטימיזציה אל מול גוגל לשם דירוג גבוה יותר בתוצאות חיפוש ועוד שלל נפלאות נוכחות דיגיטלית של ימינו הגלובליים.

בקצרה וממש על קצה המזלג, נוכל לספר לכם כי חנות בגדים באינטרנט שמצליחה לגרום לגולשים לשהות זמנים ממושכים באתר, היא חנות אופנה אינטרנטית שמדורגת, בדרך כלל, גבוה יותר בגוגל, מופיעה "מוקדם" יותר בתוצאות החיפוש כשאנשים תרים אחר קניית בגדים באינטרנט ועוד.

מכירת בגדים אונליין בהשקעה נמוכה במיוחד וניהולה

אולי רבים מאיתנו לא ממש זוכרים את התקופות האלו, אך בימים עברו, כשאדם היה מעוניין לבנות אתר אינטרנט, הוא היה צריך להמתין חודשים עד שבונה האתרים, הגרפיקאי, המקודד ועוד, יסיימו את תפקידיהם ויעלו את האתר לאוויר העולם הדיגיטלי.

למזלנו, הלכנו ונעשינו חכמים יותר עם השנים וכיום, ניתן להקים אתר לחנות אופנה בתקציבים נמוכים יותר, במהירות רבה יותר ובאופן שיאפשר לכם לשחות היטב באוקיינוס הדיגיטלי שמוצף מתחרים ונישות שדומות לקטגוריות המכירה שלכם. אם בעבר, לנהל את אתר המכירות שלכם היה תהליך מורכב שלרוב הצריך איש מקצוע שיתעסק ספציפית עם זאת, הרי שכיום ניתן להתנהל עם מערכות ניהול פשוטות למדיי המציעות גם אפשרויות כמו – DRAG AND DROP. באופן זה, הניהול הולך ונעשה פשוט יותר ובניית כל תפריטי האתר, מתאפשרת על ידי גרירה של פריטים, ייבוא קבצים מאתרים אחרים בצורה מאוד פשוטה, הטמעה של מוצרים על ידי גרירתם ועוד.

יש וחשוב לציין, כי בניית אתרי מסחר אמנם מתאפשרת היום במחירים זולים יחסית, אך חובה לזכור שתקציב מאוד נמוך והתפשרות רבה יובילו לתוצאות בהתאם. כשאתם בוחרים להקים אתר מכירת בגדים, התמונות שאתם מעלים חייבות להיות באיכויותיהן הגבוהות ביותר, הטקסטים שנכתבים חייבים להיות מדויקים וקצרים וחווית המשתמש צריכה לכלול תמיד מחשבה מקדימה, סיעור מוחין של צוות מגוון (גרפיקאים, מקודדים, מתכנתים, כותבי תוכן ועוד). כל זאת ועוד, בכדי שאתם תוכלו להוביל מותגים באוקיינוס האופנה ולהגביר נוכחות דיגיטלית ברשת.

הקשר עם הלקוחות, ניוזלטר ופיצ'רים "מפתים"

הלקוח תמיד צודק, ואנחנו כאן בכדי לא לאפשר לו בכלל להגיע לסיטואציה בה הוא "צריך לצאת צודק"! השירות הוא תמיד הכי חשוב, הקשר עם הלקוחות ועדכונם בכל המתרחש, חדש, לוהט ובועט. חיזוק הקשר עם הלקוח מתבצע באופן מעולה על ידי בניית ניוזלטרים שכוללים עדכונים, רשימות תפוצה ועוד. שימו לב, פיצ'ר נהדר וחשוב, הוא פיצ'ר המאפשר לכם לפנות לכל לקוח ולקוחה בשמם הפרטי ולהעניק את התחושה שהיחס חם ואישי.

על ידי חיזוק וטיפוח קשרי לקוחות, אנו עשויים לנטרל לא מעט ויכוחים עתידיים אופציונאליים, ליצור קשרים אדוקים עם הלקוחות ולנסות ולהבטיח כי אנשים תמיד יתוגמלו באופן האידיאלי, לא ייצאו "מופסדים" ואנחנו, כמובן, נניב רווחים, נגדיל את חנות האופנה שלנו ונצמח הלאה.

דרך נפלאה נוספת לחזק קשרי לקוחות, היא דרך פיצ'ר המציע אפשרות לשלוח מייל הכולל פוסטים + מוצרים מצורפים. בדרך זו, תוכלו תמיד לעדכן את הלקוחות שלכם במבצעים חמים, במבצעים קרבים ועוד נפלאות.

לעיתים רבות, אנשים בוחרים גם בפיצ'ר המציע "הקפצת פריטים" בסגנון של "נמכר כרגע באתר" , או "לוהט כרגע באתר" וכדומה. בעוד שבאתרים אחרים, אשר לא קשורים לנושאי מכירת בגדים באינטרנט, הקפצת פרסומות עשויה להוות מטרד, כאן אנו זוכים דווקא לפידבקים מאוד חיוביים. זאת, כנראה, בשל העובדה כי הקפצת "פריטים למכירה" באתרי אופנה תמיד מגרה ומניעה אנשים לפעולה ופחות יוצרת מרמור. הרי, הגולשים נכנסים מלכתחילה לאתר כדי לאתר מבצעים ומותגים שונים, כך שאנו בעצם מספקים להם את מה שהם תרים אחריו.

עדיין בשיפור קשרים עם לקוחות והפעם, קופונים גבירותיי ורבותיי

אתם מוזמנים להכיר פיצ'ר פשוט נהדר ואנחנו לא מגזימים. אמנם קופונים הם לא דבר חדש ופיסת מידע זו עדיין לא ממש עסיסית, אך הפיצ'ר שאנו מציעים לכם לקחת בחשבון, הוא פיצ'ר שמאפשר לכם לייעד את הקופונים עבור לקוחות כאלו ואחרים. כלומר, בעצם תוכלו ליצור מעין קופון בהתאמה אישית.

יש לכם לקוח שאתם רוצים להעניק לו הנחות משמעותיות יותר? יש לכם לקוחות מועדפים? תוכלו לייצר להם קופונים באופן ספציפי. אין ספק שכולנו אוהבים הנחות וכולנו אוהבים להרגיש מיוחדים ואהובים. בימינו, לא חסרות דרכים לייצר ולהגביר מכירות בגדים באינטרנט וכל שנותר לכם לעשות, זה פשוט להתחיל בתהליך, להבין וללמוד המון אלמנטים חשובים על הדרך ולהתחיל לשחות כמו גדולים.

אנחנו כבר מזמן מוכנים, חמושים ומצוידים בידע יקר ערך (למזלכם, הוא מוצע בימינו במחירים מוזלים יחסית) שנועד לשרת אתכם ולהתחיל להניב\להגביר רווחים על ידי מכירת בגדים בחנויות אופנה אינטרנטיות. ממשקי הניהול ידידותיים ביותר היום, הדרכים לשמר ולאתר לקוחות הן לא מעטות ואנחנו כאן בכדי לספק לכם מענה מקיף, רחב וכולל עבור כל אלו ועוד.

מה שנקרא, GO DIGITAL!


פּרוֹיֶקט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דרושים ל DOTWEB