• "I felt that you became a true partner to my team and shared my beliefs in giving my Dubai client superior value" Mike Druttman
 • "לאחר שהאתר עלה לאוויר זכה לתשואות בקהילת המעצבים אשר מוצאים בו כלי עבודה נוח לפגישות עם לקוחות" שרית גולדשטיין
 • "לאחר כמה שבועות של עבודה יחד הרגשתי בתוכי כי הרווחתי חבר אמיתי וישר, יודע אני כי אין מחיר לרווח כזה" שמואל ינאי
 • "יצא לנו להיעזר לא מעט בידע ובניסיון הרב שרכשת וקיבלנו רעיונות, הצעות, שינויים נוספים שלא חשבנו עלייהם ושיעזרו לנו בטוח בהמשך הדרך." HOOKGIFTS
 • "ב- Dotweb קיבלתי יחס חם ובגובה העיניים כבר מהפגישה הראשונה, הבינו את הצרכים שלי ואת הקו העיצובי שרציתי לאתר ותפרו את הכל לאתר מקצועי ביותר בעל נראות גרפית מאוד איכותית ומהודקת" חן הרלב
 • "יצירתי אמרתי? חשבתי, דוד, שאני אדם יצירתי, אבל אחרי ההיכרות איתך, אני מבינה שיש לי עוד מה ללמוד" מירב נקר פוגל
 • "ממש קראת אותי בלי הרבה הסברים, דייקת בכל פיקסל, ונתת לי שקט נפשי כמעצבת. השילוב שלך כמתכנת ומעצב הוא נדיר, וכל זה עם שירות נעים, סובלנות אינסוף וזמינות!" נקודות - סטודיו לעיצוב
 • "השירות שקיבלתי ב- Dotweb השאיר בי רושם טוב והרבה טעם של עוד. הפניות, הזמינות, ההקשבה לצרכים שלי, הנכונות לעשות כל מה שניתן כדי שאקבל את המוצר הסופי שאני כל כך רוצה והכל עם סבלנות וכוונה אמיתית." חן אוברקוביץ'
 • "הצוות התייחס ברצינות רבה לפרויקט, ערך תהליך מסודר של למידת הצרכים שלנו, ייעץ לנו באופן מקצועי ובנה עבורנו אתר מרהיב בזמן קצר ובעלות משתלמת." אוריאל נתן
 • "תודה רבה לצוות DOTWEB על הסבלנות, המקצועיות, והליווי לאורך כל הדרך. הפכתם את החלום (=האתר) שלנו למציאות!" גל איזביצקי
רשימת קטגוריות
בנה אתר עכשיו


בניית חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית? לנו הפתרון!

אנו גאים להציג את SELLIO – מערכת המסחר המושלמת מבית DOTWEB, מערכת זו פותחה בקוד חדשני ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בתחום המסחר האלקטרוני. מערכת זו היא פתרון מושלם עבור בניית חנות וירטואלית / הקמת אתרי מסחר.
ב SELLIO לקחנו ידע שנצבר במשך 15 שנים ולימוד של כל המערכות הקיימות בשוק הישראלי וכן מערכות מתקדמות כגון: MAGENTO , PRESTASHOP , WOOCOMMERCE ואחרים.
חלק מהמוצרים טובים מאוד אולם אינם מתאימים למנהל האתר ומסובכות ומורכבות לניהול.

מהצד השני, מוצרים רבים היו לנו פשוטים מידי, לא מקיפים וניכר כי המשתמשים שבחנו לא ממש קיבלו את הכלים הדרושים לנהל את החנות שלהם על הצד הטוב ביותר. בסיכומו של דבר, המחסור בכלי אידיאלי לעולם המסחר באינטרנט ובדגש על השוק הישראלי, הוביל אותנו לפתח במשך למעלה משנתיים חנות וירטואלית חדשה, SELLIO.

היתרונות הגדולים של חנות וירטואלית SELLIO

לכל לקוח חנות וירטואלית מותאמת בדיוק לצרכיו

כאשר מדברים על בניית אתרי מסחר, אחד הייתרונות הבולטים ב SELLIO הוא שלא נעשה נסיון לבנות מערכת אולטימטיבית שיש בה את כל המרכיבים בעולם כי לכל לקוח יש דרישות משלו ופיתוחים שונים.
מצד אחד, פותחו מעל 150 מודולים המכונים "BASIC" ומצד שני לכל לקוח המערכת מותאמת אישית וניתן לחולל שינוי בכל פרט במערכת.
השוק הישראלי רווי בחנויות וירטואליות אשר פותחו על ידי מספר מצומצם של חברות בשנות ה 90' עד 2005 פחות או יותר. נראות כמעט אותו דבר, מוכרות באותה צורה ומכילות בדיוק את אותה פונקציונאליות.
בחנות הוירטואלית SELLIO לכל לקוח מתבצע אפיון מא-ת כולל ממשק משתמש, מתאימים לחברה פתרונות התפורים ומשרתים את המטרות העיסקיות שלה, כולל פיתוחים ייחודיים שיעזרו משמעותית לשווק את עצמה טוב יותר ולמכור יותר.

טכנולוגיה וחדשנות

רוב החנויות הוירטואליות ברשת בנויות תחת אותה ליבה של מערכת שמאחוריה עומדות מספר חברות, מאפשרים את אותה פונקציונאליות וכפופים לאותו מנגנון אשר גלגליו מסורבלים והקוד שלו מיושן.
תוכלו למצוא ברשת מגוון אתרים עם קוד ASP (קלאסי) אשר לא נתמך על ידי מיקרוסופט מאז שנת 2005 בערך ועם זאת 80 אחוז מהחנויות בישראל עדיין משתמשות בטכנולוגיה זו.
בחנות וירטואלית SELLIO הטכנולוגיות הן החדישות ביותר והעדכניות ביותר, מבלי להיכנס למונחים טכניים יש הבדל בין מוצר שקיים משנת 2000 עם מתודולוגיה ישנה לבין מוצר שפותח בשנת 2015, הדבר בא ליידי ביטוי במהירות האתר, בסטנדרטים לכתיבת קוד, בתחזוקה של הקוד, באבטחה ובגמישות הפיתוח העתידי של המערכת.

הצעת-מחיר

חנות וירטואלית רספונסיבית

בניית חנות וירטואלית ב SELLIO מציבה סטנדרט בכל הנושא של בנייה והתאמת הממשק למכירת מוצרים במכשירים ניידים ובטאבלטים.
כאשר מדובר כיום בכ 70 אחוזי גלישה במובייל, לתכנון הממשק ולחוויית המשתמש יש חשיבות גבוהה, לכן גדלים ומיקומים של כל פריט בחנות משפיעים על היקפי המכירה וזמן השהות בחנות לעין שיעור.

חנות וירטואלית נגישה לבעלי מוגבלויות

באחרונה התוודענו לחוק הנגישות שנכון לעכשיו נדחה לשנת 2017, כיום בישראל אין כמעט חנויות וירטואליות נגישות על פי חוק. תהליך הנגישות הינו הכרחי כיום בבואנו להתאים פתרון לחברה וזה קודם כל על מנת להרוויח קהל יעד שהפתרונות עבורו והאפשרויות להנות מהרשת הינן מוגבלות. בחלק השני, אנו רואים את עצמנו כמגנים על האינטרס הברור של הלקוחות שלנו לא להיתבע בסכומי עתק.

התממשקות למלאי ותוכנות חיצוניות

חנות וירטואלית כיום, עבור חלק גדול מהלקוחות מהווה כלי לניהול מלאי, התממשקות להזמנות, ולמעשה CRM של העסק כולו. יש המעדיפים לנהל את המלאי בתוכנות חיצוניות כגון: AUTOSOFT , PRIORITY, SAP וכדומה.
היתרון הגדול והברור הוא שאין צורך לסנכרן מלאי בין האתר לבין הסניפים באופן ידני ולמעשה לבזבז שעות עבודה רבות בכל יום. מעבר לכך אמינות האתר גבוהה יותר כאשר המוצרים עדכניים ולא נוצר מצב של הזמנה וביטול בשל בעיות במלאי. תדמיינו אתר עם עשרות אלפי פריטים … זה על גבול הבלתי אפשרי.
ב SELLIO אנו מבצעים חיבורים לכל מערכת שיש לה API וגם בשיטות פחות מתקדמות כגון שאיבה אוטומטית מקבצי אקסל.

בניית חנות וירטואלית ב-DOTWEB

אנו ב-DOTWEB מומחים בבניית חנויות וירטואליות ובעיצובן, וכן בהטמעת כל האמצעים הדרושים לתפעול החנויות כגון: ניהול מלאי, מערכת סליקה וכו'.


פּרוֹיֶקט
חנויות וירטואליות שבנינו

חָמֵשׁ
חמישה שלבים להצלחה
שלב אפיון אתרים
אפיון אתר מקצועי הוא אבן היסוד של חברת DOTWEB ללא תכנון מקדים אין הצלחה.
שלב מיתוג חברות באינטרנט
מיתוג- מתרגמים את חזון העסק לקונספט עיצובי אשר יבדל אותו מהמתחרים וימשוך לקוחות נאמנים למותג.
שלב פיתוח אתרים
חוויית משתמש- החל מתכנון מבנה האתר ועד לעיצוב הגראפי לפרטי פרטים ב- DOTWEB מעניקים ללקוחות שלך חוויה מהנה ואפקטיבית כאחד.
שלב עיצוב חוויית משתמש
פיתוח- DOTWEB נמצאת בחזית הטכנולוגיה, מעסיקה את מיטב המוחות בתחומם, בין אם מדובר בפיתוח תוכנות לאינטרנט, לדסקטופ או לסלולר.
שלב שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט- ליבו הפועם של כל עסק מבוסס על זרימת לקוחות מהאינטרנט, אנו מספקים מכלול ערוצים וכלים פרי פיתוחנו הבלעדי.


דרושים ל DOTWEB