בניית אתר למובייל – בניית אתר לסלולרי

בניית אתר למובייל - בניית אתר רספונסיבי

בניית אתר למובייל – למה זה חשוב?

אנשים כבר הפנימו מזמן שללא אינטרנט ואתר לא תהיו קיימים למי שמחפש אתכם כדי לקנות ולהזמין מכם מוצרים ושירותים. זו כבר קלישאה לומר שאם אתם לא שם אתם לא קיימים. מכיוון שכך, אתרים בנושאים שונים נמצאים בכל מקום באינטרנט והפורמטים שלהם מגוונים ויצירתיים למדי. עם זאת, אחד הפרמטרים החשובים ביותר שטרם הופנמו בכל הנוגע לבניית אתרים הוא החשיבות של אתרי מובייל. כשאומרים מובייל מתכוונים לשלל המכשירים הדיגיטליים שאנחנו נושאים אתנו ואינם מחכים לנו בבית על השולחן או במקום העבודה. יש קונספט חדש לגמרי בכל הנוגע לכך שמובייל הוא הדבר החשוב ביותר ויש להבין למה אתרים שמותאמים לו הם חיוניים ביותר.

למה דווקא אתר מובייל?

מחשב זה לא נייד ולא לכולם מתחשק לקנות אחד כזה

החשיבות של אתרי מובייל נובעת בעיקר מעצם העובדה שבעוד שמחשב לא חייב להיות בהכרח לכל אחד, הרי שיש לכל אחד מובייל שבו הוא יכול לגלוש. אם אתם רוצים להחמיץ את הלקוחות האלה שמתעקשים לקנות רק דרך הנייד שלהם, אתם מוזמנים להמשיך להבריח אותם מהאתר שלכם מבלי להפוך אותו לנגיש להם במובייל. זה אומר שחלק מהחומר לא יהיה שם, שלא יהיו כפתורים נוחים להתקשרות, לא תעבירו גם למובייל את כפתור הרכישה ויצירת הקשר, ובאופן כללי פשוט תגרמו להם בצורה כזאת להעדיף א המתחרים. לא חבל? זה כסף שנזרק לרצפה.בניית אתר

בניית אתר למובייל - בניית אתר רספונסיבי

גוגל אוהב מובייל

כתוצאה מכך שאנשים מעדיפים מובייל ולא ישקיעו בהכרח במחשב נייד או נייח, גוגל רוצה להגיע גם אליהם. זה אומר שכאשר היא מנטרת את תנועת הגולשים אליה ורואה שרובם מגיעים ממכשירי מובייל אצל אנשים שנמצאים בתנועה, היא רוצה שהם גם ייהנו מכך. זו הסיבה שיש להתאים רספונסיבית את האתרים שלכם. כל אתר שיהיה מותאם למובייל יקבל דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש, בעיקר של גוגל, ולכן יזכה גם לעדיפות בנישה שלו על פני המתחרים. אין דבר שבעלי אתרים ומקדמי אתרים אוהבים יותר מאשר קידום טבעי כזה שנעשה בהתנדבות כמעט מבלי שתצטרכו לשלם עליו. זה מה שנקרא אפליה מתקנת שמגיעה לכם בזכות.

גם וגם זה עוד יותר טוב

גם אנשים שנכנסים לאתרים שלכם גם במחשב וגם במובייל ישמחו לדעת שהם נגישים להם גם כאשר הם בצורת המובייל שלהם. אין דבר מזלזל יותר מאשר אתר שאינו נוח לגלישה במובייל ובשל כך נגרמים ללקוח קשיים שונים. זה משליך ישירות על הרצון והנכונות שלו להיכנס גם לאתר במחשב, במחשבה סבירה שאולי גם שם יהיו תקלות או תופעות של זלזול בו כלקוח. הראו ללקוחות שאתם חושבים על הכל והקלו עליהם למצוא אתכם בקלות וגם לגלוש באתר.

אתר מובייל מעביר נכון את המידע שלכם בלי עיוות

טכנית זהו שיקול חיוני מאוד. אם יש לכם מידע ויזואלי וסרטונים, או באנרים ותמונות וטקסטים שונים, טכנית הם חייבים להיות מותאמים לפורמט של המובייל כדי לעבוד נכון וכדי להיראות במיטבם. חשבו על כל הפעמים שבהן הייתם צריכים להראות מידע מאתר מסוים והוא פשוט לא עבר טכנית בגלל אי התאמה למובייל.בניית אתר

הסטטיסטיקה מוכיחה שיש יותר מכירות

אתרים שמותאמים למובייל ואתרים שנמצאים במובייל מוכרים יותר וזה גם הגיוני. הם אלה שנגישים ללקוחות תמיד והם לא צריכים לחכות עד שיגיעו למחשב בעבודה או בבית כדי לקנות. אפשר לערוך קניות כשתקועים בפקק אין סופי ואפשר לקנות במובייל כשמחכים בתור בבנק. מובייל הוא המכשיר הכי טוב שיש לקניות משום שזה מידי ונוח למעקב.

בניית אתרים

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    דרושים ל DOTWEB